• 29 ekim'de yapılan mr. universe engelliler kainat vücut geliştirme şampiyonası'nda da birinci olarak, bu defa kainat şampiyonu olan azim insanı. allah yolunu açık etsin.

ilgili haber için:

http://www.hurriyet.com.tr/…ar/16241613.asp?gid=373
  • 13.03.2011 tarihli engellilere yardım amaçlı yapılan (bkz: yetenek sizsiniz türkiye) yarışmasında yaptığı şov ile akıllarda yer etmiş sporcumuz. daha önce kendisini ve başarılarını tanımamış olmak ayrıca üzmüştür.
  • kendisiyle bugun tanışma fırsatı yakaladım. gerçekten çok düzgün ve mütevazı bir sporcu, tv de ki duruşu ve samimi tavrı gerçek. konuştuğunuzda uzun süredir tanışıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

bir de cidden büyük. bildiğin büyük.. dünya şampiyonluğunu sonuna kadar hak ediyor.

edit: idman yaptık beraber. salonda ki insanlara yaklaşımı olsun, tavsiye isteyen insanlara karşı davranışı olsun, hakikatten tam bir sporcu duruşu var. herkese yardım etti ve tavsiye verdi. çoğu profosyonel' in yapmayacağı şeyler.. "ben ne oldum" duruşu kesinlikle yok. aynı anda bu kadar büyük ve bu kadar mütevazı olabilmesi takdire şayan.
  • bu akşam kanuni kılığnda şov yapmış kişidir. fotoğraf çekindik çekildik beraber, kendini sıkmadan benim iki katım olduğu için çok rahattı.
  • bu adam hırsın,azmin, başarının temsilcisi. bakın ben bademciklerim şişince yataktan kalkamıyorum. bu adam bir bacağını kaybetmesine rağmen kainat şampiyonu olmuş. daha söylenecek ne olabilir ki? artık örnek aldığım kişilik.

tanım: vücut geliştirme engelliler kategorisi kainat şampiyonu sporcu.
  • uzun bir aradan ve ciddi sakatlıklardan sonra kısa sayılbilecek bir sürede yeniden form tutmuş.

en iyi zamanlarını aratmayacak bir fizikle podyum yapacağına şüphem yok.
  • ciddi sakatlıklar sonrası adam tekrardan podyuma çıktı ve ;

-amatör engelliler sikletinde dünya şampiyonu,
    -amatör tüm klasmanlarda overal şampiyonlar şampiyonu,
    -pro engelliler dünya şampiyonu ve
    -pro tüm klasmanlarda overal şampiyonlar şampiyonu olan büyük savaşçı.

dikkat çekerim engelli olarak engelsizlerde de kazanmıştır.

çok mütevazi, hayatı çözmüş, hırslı, yılmayan, kaliteli, "gidene üzülmeyin, var olanı güçlendirin" mottolu bir abimiz.

yolu açık olsun demeye gerek yok, adam zaten yolunu takır takır açıyor...
  • çok kaliteli sporcudur.
hesabın var mı? giriş yap