• tolga özbek'in yeni youtube kanalı. ayhan tarakçı ve kendisinin youtube kanalındaki savaş teknolojileri videoları muhteşem. her gün kontrol ediyorum bu kanalları, yeni videolar yüklenmişse eğer izlemeden güne başlamıyorum.
  • kokpit.aero kanalı sahibi tolga beyin yeni oluşturduğu platform. kendisi, hakan bey ile harika videolar çıkartıyor. bu isim değişikliğinin haber ve yayın kapsamının arttırılması için yapıldığını düşünüyorum. çok yerinde ve güzel bir karar olmuş. kendisi şu sıralar yaşadığımız salgın döneminde günlük video yayınlamakta ve bizleri ekran başına kitlemekte. emeklerinize sağlık. teşekkür ederiz.
  • tolga özbek'in, kokpit.aero ile yolları ayrıldı sanırım. bir takipçisi olarak yaptığı işler, beni isimden daha çok ilgilendiriyor. 'yeni uçuşunda' kendisine başarılar.

edit: imla
  • malzeme alanında yaptığı yayın oldukça bilgi vericidir. ülke seviyesinin üstünde bilgi içeriyor. fiberoptik sensörler, nano malzemeler, anti icing sistemi vs...
  • salgın döneminde hergün 19:00’da yaptığı yayınlar, konuklar ve konular ile bizleri yalnız bırakmayan tolga beyin youtube kanalı.
hesabın var mı? giriş yap