• torentten tool albümlerini indirin. spotify'ı masa üstünde açın. yerel dosyalardan tool şarkılarını yeni oluşturacağınız çalma listesine gönderin. bu işlemden sonra telefonunuzdan spotify a girin. çalma listelerine girdiğiniz an listenin çıktığını göreceksiniz. indir butonunu aktif edin. iyi dinlemeler.

tanım: yeni albümü 2193 yılında gelecek grup.
  • tüm albümünü indirmeye cesaret edemediğim müzik grubu. en güzeli onları uzaktan sevmek.
  • yaptıkları müzikle tanıştığınızda minimum 1 sene başka hiçbir şey dinleyememenize neden olan gruptur.
  • nihayet konserlerine gitme firsati buldum ve kesinlikle konser ile studyo kayit arasinda hic bir kalite fark olmamasi sizi kendinizden geciriyor lazer show'u esliginde. ayni zamanda tool hakkinda bir fun fact de ogrenenmeme vesile olmustur. mjk'in genelde sahne onunde olmamasinin ve kendine sahne isiginin gelmemesinin sebebi digerlerinden kendini onemli gormedigindenmis ben de gozlerinde bi problem oldugunu dusunuyodum ki alakasi bile yokmus.
  • maynard james keenan yeni albüm hakkında konuşuyor. ha sanmayın ki geliyor; öyle bir şey yok. adam, genç bir ergen misali duygularımızla oynayıp duruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2-qqmgnxcs4
  • elektronik gitar, bateri, bas gitar ve bir adet vokal bulunan müzik gruplarından zerre hazzetmem ama tool herhalde dinleyebildiğim tek metal/rock tipi müzik icra eden müzik grubudur.
  • çok sevdiğim heavy metal/rock grubudur. kendisiyle tanışıklığımız ablamın eski bilgisayarını kocaman bir müzik arşiviyle bana bırakmasına dayanır. dinlerken eterik bağları sallandırmaya başlar,kendinizi ve hayata tutunma yönteminizi sorgulatır.
    . belki size abartıyorum gibi gelecektir ama ben bu grubu dinlerken düşünmekten başıma ağrılar giriyor.
  • adam jones instagramda, justin chancellor'ı ve yeni bassını fotoğraflamış, ay hadi inşallah.

tanım: umut fakirin ekmeği.

edit : instastoryde ise adam in minnak oğlu bateri çalıyordu, bateri ise hexogram lı bir paiste .
  • sol frame'de görünce bir an yeni albümle ilgili bişiler oluyor sandım...

bugün de yeni albümle ilgili bir gelişme olmayan tanrılar topluluğu :(
  • bugün de belki haberim olmadan yeni birşeyler duyulmuştur diye girdim başlığa. ama yine hüzün dolu entry leri gördüm. ne yapalım sağlık olsun.
hesabın var mı? giriş yap