• toplum içinde son derece sesli bir şekilde genzi temizlemek, sonra ağız kapalı bir şekilde durup konsantre oluyormuş gibi burundan derin bir kaç nefes almak, belli olacak şekilde ağızda yuvarlayıp top yapmak, daha sonra da aniden başı arkaya atıp yutmak, ve sonrasında da ağızdan derin bir nefes vermek ile karşılaştırıldığında son derece ilkel bir eylemdir.

pis herifler!
  • son derece rahatlatıcı ve doğru harekettir. yere tükürmek o ortamdaki alfa karakter olduğunuzu haykırmaktır kibarca bağırıp çağırmadan. az önce bulunduğum kalabalık bir mekanda heybetli bir şekilde tükürdüm yere ve bana bakanlara ters ters baktım, hepsi yere indirip başlarını hakimiyetimi kabul ettiler. kimseyi kırmadan, fiziksel hasar vermeden medeni şekilde belirledik alfayı. insanoğlu herşeye rağmen ilerliyor.
  • sadece türkiye'de değil, dünyanın dört bir yanında böyle tipler maalesef var. eğitimden ve görgü kurallarından nasibini almamış varlıklar, diğer insanların gözünün içine baka baka bu olayı gerçekleştiriyor. kardeş siz nasıl ilkel adamlarsınız, bu nasıl bir olay aklım almıyor yahu. bir hastalığın vardır, gidersin kuytu bir ağaç dibinde ( etrafta tuvalet yoksa) ne istiyorsan sessiz bir şekilde yaparsın. sokak ortasında gerine gerine yürürken ğuuuuaaaağğğğhh ğaaaah uahhhh diye yere tükürmek nedir? sonra pişkin pişkin gerim gerim gerilip yürümeye devam. ( genellikle böyle tiplerin elinde herhalde doğdukları an verilen tespih vazgeçilmez öğedir)

zamanında keşke babanız gerekeni yapsaydı da bu dünyaya gelmeseydiniz be kardeşim.
  • sabah akşam küfrettiğim tipler. pis yaratıklar. çıkar donunu sıç ...
hesabın var mı? giriş yap