• şu aralar kendisini kullanırken dikkatli olmak lazım. zira torrent araması yapıp çıkan sonuçlardaki link'lere tıklayınca otomatik olarak bilgisayarınıza .exe dosyası indiriyor. o dosya da çok büyük olasılıkla virütik bir dosyadır. yıllardır sorunsuz kullanırım, nereden çıktı acaba bu saçmalık diye merak ediyorum.

edit: "torrentz.com modern look" diye dış kaynaklı bir tema kullanıyordum. sanırım bugün torrentz.eu'da ufak bir değişiklik olmuş. bu değişiklikle beraber kullandığım tema sadece sponsored links'leri gösterir olmuş. ben de mal gibi böyle bir entry yazmış bulundum. kısacası sitede değişen bir şey yok. benim mallığım.
  • internet bağlantımın hakkını veren, torrent sitesi. eskiden çok da iyiydi ama genel torrent konsepti açısından, çok işlevseldir. ana mevzuların tamamını kendinde toplamıştır. bu durum tercih edilme açısından çok önemlidir. sade tasarımı, google konseptine göz kırpmaktadır. ben bu isteye minnettarım. yapanlar saolsun. izlediğim ve dinlediğim bir çok şeyi, merak ettiklerimle beraber burada bulabildim.

edit: hepsinin orjinalini alıyoruz tabi ki. maksat denemek o_o
  • çıkan 32 sonucun 31'ini göstermeyerek başımdan aşağı kaynar sular döktü. mesaj google'ın verdiği mesajla aynı;

"31 results removed in compliance with eucd / dmca"

buralar mundar oldu herhalde.
  • çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı trafik kazasında kaybetmek gibi bir şey bu siteye ulaşılamaması. daha dün bu saatler senleydim canım arkadaşım nasıl kıydılar sana böyle.
  • bir takım kafalar tarafından erisimi engellenmis site. oyle kafalar ki bu zamanda yeri yok bosu bosuna yer isgal ediyorlar.
  • 2012'nin son çeyreğinde, hala çatır çatır çalışan torrent sitesi. ulaşamayanlar google dns kullansın.
  • zaten google dns kullanılabildigi icin bu zamanda yeri olmayan bir takım kafalarca engellenmis site. ulan odada gercekten ocu olsa o battaniye seni nasıl koruyabilir ki? degil mi cocugum?
  • sol framede adını görünce bir an için korktuğum torrent sitesi. kendisiyle geçmişimiz 2005 yılına dayanır. birbirimizi hiç üzmedik. en çok seed olan dosyaları seçmede yardımcıdır. btjunkie.org'un kapanmasından sonra en çok ziyaret edilen torrent sitesi haline gelmiştir.
  • girsem mi girmesem mi bilemediğimdir ...
  • girenin geri gelmediğidir.
hesabın var mı? giriş yap