• 10 saniye önce denizde özgürce dolaşan palamutun, talihsiz bir şekilde tekerin altında kaldığı absürt olay.

olay anı

teşekkürler editi: bir çok arkadaş , video kendilerini gülümsettiği için teşekkür etti sağolsunlar. evet palamutun bu şekilde hayatını kaybetmesi hepimizi derinden üzdü ama olayın saçmalığı da gülünmeyecek gibi değil. maalesef başlıklar hep insan ölümü, hayatın zorluklarıyla doluydu biraz olsun gülelim diye attım o yüzden bazı arkadaşlar, bu kadar kasmayın salın kendinizi biraz. ben de bizi gülümseten mancınıkbaşı ibrahim abiye ve hay maşallah dediği 3 gün yaşayan video sahibine teşekkür ediyorum.
  • 18+ yazılması gereken başlık.
    nerden baksan en az 20 cm varmış rahmetlinin boyu.
  • ibrahim amca öyle bir geriye fırlatıyor ki sanırsın ormanda palamut avlıyor. akan trafiği hesap etmeliydi her türlü palamuta yazık oldu ibrahim amcaya denk gelmesi, trafik kazasına kurban gitmesi.
    yazgısının rengi koyu.
  • "balık olsam pikap çarpar" minvalinde bir kazadır mk.
  • türk kara sularına ayak basan balık bile hayatta kalamadı 10 saniye biz nasıl kalalım?
  • teşekkürler ibrahim abi. yakaladığın palamut sayesinde milyonlarca hamsi hayata tutundu.
  • videoyu çeken şahsın "ananı s*kim, balık gitti" sözü güldürmüştür.
  • işte hayattaki şansım bu palamuttaki gibi benim de.
  • bilen bilir, l-manyak'ta reenkarnettin diye bir bölüm vardı. kahramanımız her seferinde
    farklı bir şey olarak doğuyordu. kiminde adamın birinin poposuna soktuğu bir vibratör, kiminde de kerhanedeki bir peçete falan... balığı görünce o aklıma geldi
hesabın var mı? giriş yap