• geceleri egzos patlata patlata kafa siken embesillerin dayağı hak ettiği olay. bunun gibi gürültü yaparak tatmin olan tüm apaçilerin ve motorcu kekoların yaşaması gereken durumdur

zorunlu edit: polis şiddetine her alanda karşı çıkmış bir muhalif olarak bu olaya objektif yaklaşamıyorum. insanların hastası, çocuğu, bebeği vs. varken (hatta hiçbir şeyi olmasına bile gerek yok) hiç düşünmeden rahatsız eden bu embesil sürüsüne duyar falan kasamam. empati yoksunu bu kitleye oturup 2 dakika hatasını anlatamazsın, anlamaz. o yüzden ilgili polisleri tekrar kutluyorum.
  • iki taraf da haksızdır.

1)yapacağın müdahalenin amk. sen nasıl polissin arkadaş.

2)senin ben beyninin amk. ne zevk alıyorsunuz şu egzozlardan mal mısınız amk? nerede sanıyorsunuz kendinizi? tokyo driftte falan mı?
  • başıma bir şey gelmeyecekse iyi olmuş amk dediğimdir.
    bu tipleri görmemek için izlemedim ama umarım egzosu söküp öyle dövmüştür.
  • arkadaşlar siz manyak mısınız? hukuk suçlu buluyorsa polis içeri alır işlemini yapar, eğer suçlu değilse de bir bok yapmaz yapmamalı. sizin sevmediğiniz herkes dayağı mı hak ediyor? bunun için hukuk diye bir şey var kafalarına göre iş yapmasın kimse diye.

tamamını görmek lazım ama polis etkisiz hale getirip içeri almıyorsa hatalıdır. suçlu olmadığı halde etkisiz hale getirmeye çalışıyorsa da hatalıdır. adamın yaptığı şey kanunda nedir bilmiyorum ama muhtemelen o da hatalıdır.
  • ellerine sağlık. bu varoş, ezik ama ağır abi egzosu patlaklardan bu milletin çektiğini, nasıl kafasının şiştiğini allah bilir.
    not:küfür eden lağım farelerine aynen iade ediyorum.
  • "bana ceza yazamazsın ulan", "egzos açıktı kapattım ceza yazamazsın" şeklinde polise mukavemet gösterirken aracın kelebek camı kırılmış. bunun sonucunda "arabamın parasını kim ödeyecek, arabamın parasını ver lan" diyerek polisle daha hararetli bir tartışmaya girmiş. en sonunda da polisin sabrı taşmış tabi.

doğrusunu yanlışını bilmem. bana böyle söylendi.
  • iki tarafta haksızdır. polisin aracı trafikten men ederek çekiciyle otoparka gönderip, hiç fiziksel müdaheleye girmemesi gerekirdi. küfür, hakaret ettiyse de usulüne uygun gözaltına alması gerekirdi. böyle magandalar yüzünden kamuoyu önünde hatalı duruma düşmezdi en azından. araç sürücüse değinmiyorum bile, muasır medeniyetler seviyesinde böyle çevreyi rahatsız eden tipler yoktur ayrıca, önündeki araç ışıkta gecikti diye korna bile çalmazlar.
  • ulan işinize gelince polis vursun işinize gelmeyince faşist polis. sizden bir bok olmaz.

evet ben elime geçirsem bende iki tokat vurmak isterim apaçilere. ama bu polisin herhangi birine şiddet uygulayabileceği anlamına gelmez. kes cezanı bağla arabayı üstüne zorluk çıkartıyorsa çek silahı kelepçe tak işlem yap.
  • polisimizin eline sağlık, egzoz patlata patlata gezen birisi dayağı hak eder.
  • haksız olan polistir. müdahale eden trafik polisi ise (ki öyle gözüküyor) yazarsın cezasını, bağlarsın arabasını çeker gidersin. senin vatandaşı darp etmeye hakkın yok. baktın sana direniyor takarsın kelepçeyi çağırırsın asayişi alır götürür.

polis adam dövemez. ne olursa olsun. polisin görevi adaleti sağlamak değil adalete teslim etmektir.
hesabın var mı? giriş yap