• dün üniversite mensuplarını ve edirnelileri kitapla buluşturan, dahası üniversite kütüphanesini ihya etmek için tüm gayretiyle çalışan daire başkanı recep zogo hakka yürüdü. kütüphane konusunda, ihtiyacı olan herkese yardım elini uzatan, gerçek anlamda pratik çözümler üreten bu güzel insana allahtan rahmet, kederli ailesine de başsağlığı ve sabır diliyorum.
  • kpss çalışmaya gittiğim, geceleri sanırım 10 gibi çorba dağıtılan mekan.
  • hayatımda gördüğüm en boktan kütüphane.
    neden?
    kütüphane erkekler tuvaleti ; her yer gibi bitik durumda, pisuvarlar bozuk, siyah poşetlerle kaplanmış durumda,
    tuvaletlerde karıncalar takılıyor, hijyen anlamında bitik (2 hizmetli var haklarını yemeyeyim çok çalışkanlar ama tüm yük bu emekçilerin üzerinde ve bina büyük)
    en önemli sorun ise bu lanetli yerde ne yapmak ister insan? çalışmasını tamamlamak ister, ancak bu imkansız çünkü klima yok. evet klima yok. camdan görünen muazzam büyük rektörlük binasında da klima yok mu acaba merak içerisindeyim. akşama kadar kodlama çalışan, tus ya da zorlu finallere çalışan öğrencilerine klima sağlayamayan rektörlük binasında da kullanılmamalı klima, çünkü burası eğitim yuvası ve öğrencilerden daha önemli tek bir kişi bile yok bu üniversitede!
    bina bitik, ankara'dayken milli kütüphane'ye gitmiştim,
    trakya üniversitesi merkez kütüphanesi bu kütüphanenin yanında tuvalet gibi kalır.
    neyse vücudum ter içinde çalışmaya devam.
    tercih dönemi geliyor malum, zorlu bölüm yazacak olanlar gelip bir merkez kütüphaneyi görsün sonra tercihte bulunsun.
  • kis vakti icerisinin hamam oldugu egitim-ogrenim yuvasi. vize final donemlerinde ise yer bulamayip ygs-lys calisan liselilere ayar olursunuz.
  • yine bir final haftasi, yine yer bulamayan milyonlar, yanimizda ise cami insaati... ulan cami isteyenler, saflari doldurmazsaniz gozum uzerinizde he
hesabın var mı? giriş yap