• bir yazarın yeterince kişi tarafından troll olarak gösterilmesi halinde otomatik olarak çaylağa düşürmesini, bu kişilerin de ancak moderasyon tarafından incelendikten sonra da ya uçurulması, ya da çaylaklıktan çıkarılmasını dilediğim yeni sözlük fasilitesi.
  • ya ne malca argumanlarla eleştiriliyor bu buton. bitti kardeşim, ben bir yere tıkladığımda alakasız bir spoiler görüp okuduğum kitabı, izlediğim diziyi sikmek istemiyorum. oh be..

ben kendime uyguluyorum. bana sözlük yönetimi, devlet ya da başka bir kurum uygulamıyor veyahut ben bu butonla senin bazı yazarları görmen engellemiyorum. ben istiyorum. ben troll'ü işaretliyorum ve bu sansür olmuyor. sansür kavramının ne olduğunu öğrenin önce.

ama her sikim hıyar diyene de tuzlukla koşmayın. ibiş ibiş hareketler ya.
  • kullanmadığım buton. orospu çocuklarının da ne dediklerini bilmek istiyorum.
  • "sadece owen'dan kurtarsa yeter" butonudur. hatta butonun adı owencan olsa yeridir.
  • dusunen, gelistiren herkesin ellerine kollarina saglik. sayesinde sinirlerim dingildemeden sozluk okuyabiliyorum.
  • cennetten çıkmadır.

troll başlığı olduğunu düşündüğüm bütün başlıkların ilk entrylerini göremiyorum.
  • an itibariyle 171 kişi için kullanmışım. oluşturduğu liste her gün yeni üyeler kazanıyor. kullanmak kafayı kuma gömmek değildir zira bu asosyal internet mastürbatörlerinin tek derdi dinlenilmek, okunulmak; gerçek hayatta duyuramadıkları seslerinden gelen öfkeyi internetten kusmak. ilgi eksikliğini, evlat olup da sevilmemelerinden sevgi yoksunluğunu buradaki hınç ile yoğurup benliklerini tatmin etmek. bu bok böceklerinin ne dediğini duymamak insana kayıp değil, kazançtır; hiçbir şey bunlar yüzünden boşa harcayacağınız zamanı geri getirmez.

ilk 4-5 entrysini göremediğim başlıklarda fikir tartışması yapan arkadaşların da bir an evvel kullanması dileğiyle.
  • mal butonu yerine gelmiş. hayırlı olsun. üzerine gelince gözüm görmesin bu yazarı yazısı çıkıyor.
  • troll olarak isaretlenen yazarlarin actiklari basliklari engellemedigi surece gereksiz bir ozelliktir.
  • bu butonu beğenmeyen "at gözlüğü", "sansür" ot bok diyenlerin alnına acımadan yapıştırdığım buton.
hesabın var mı? giriş yap