aynı isimde "tron" başlığı da var
  • 1000 satoshi'yi geçmiştir. yatmadan ripple düşer diye ne var ne yok buna ekledim. ripple düşmedi ama toplam hesap tron sayesinde 700'den 900 dolara zıplamıştı. güvenimi boşa çıkarmadı yiğidim.
  • günlük kârı %100 olmuş altcoin. dolar bazında 0.15 oldu.

(bkz: tron bey napıyorsunuz)
  • sonraki hedef 1500 satoshi'dir ve muhtemelen 7 ocak'a kalmadan gerçekleşecek.

1050'den satış emri vermiştim, 1100'den tekrar aldım.
  • kurucusu justin sun gercekten inanilmaz zeki ve parlak bir eleman.

game.com partnerligi ve tron'un websitesinin tamamen ingilizceye cevrilmesinden sonra fiyati gene patlama yapti. whitepaper cince ve ingilizce olarak zaten hali hazirda bulunuyordu ama gene de yatirimcilarin guvenini kazanmak acisindan bu onemli bir adim.

hala girmek icin gec degil. yakin zamanda $1'a kadar cikacagini dusunuyorum.

tron nasil alinir diye merak edenler su entryi inceleyebilir #73068700

kriptoya yatirim yaparken nelere dikkat ettigimi merak edenler ise suraya goz atabilir #73246441
  • yuksek meblagda tron sahibi olarak kenardan keyifle yukselisini izliyorum :)
  • (bkz: #73080937)

değerlenecek, satmayın dediğimizde burada alay ettiler. justin sun boş iş yapmaz. daha hala yolu var. güvenenleri üzmedi aslan parçası. bu arada takip etmek isterseniz paylaşım yaptığım twitter adresi: https://twitter.com/kartanesicrypto
  • 90 satoshiyken sepetime bi miktar eklemiştim başımızın gözümüzün sadakası olsun diye. güzel para bıraktı. ama bir kripto koin klasiği olarak "ulan keşke daha fazla alsaymışız"
  • dün almaya niyetlendim. eve geldim 520. akşam alayım dedim 540tan 550 oldu. pikten almıyım diye almadım. yatarken 580 oldu. sabah kalktım 800. işe geldim 900 oldu. 900den aldım. 1070 oldu 940a indi hemen sattım :)
  • 238’e aldım 400 olunca şişti dedim sattım. dün 540’tı, tepeden girmem dedim. şimdi 1000. vay ben nerelere gidem, kimlere ağlayam.
  • nedir ne değildir diye araştırmadan bir miktar girmiştim 305 satoshiden 31.700 adet aldım.
    sonra biraz daha bitcoinim vardı onla da 13.900 tane daha aldım. ortalama maliyetim 355 satoshi oldu...

şu an hitbtc ye transfer ederken hesaba geçme problemi yaşıyorum. henüz 45.600 trx im hesabıma gçmiş değil. geçmiş olsa 700 satoshiden satacaktım. iyi ki de geçmemiş.
    support center 1-2 güne hesabına geçecek diyor. şayet o arada yükselirse iyi para kaldıracağım. yok düşerse bahtımı sikeyim.
hesabın var mı? giriş yap