*

şükela:  tümü | bugün
 • spor arsivinden adlı programla gonlumu yeniden fetheden kanal.
  cok alakasız zamanlarda muthiş macları yeniden yayınlıyorlar. bu sabah saat 8'de galatasaray - xamax macı vardı 5-0 biten. nostaljiicin birebir.
 • 80'lerin sonunda film ve dizi kanali olarak acildiydi. haftada 6 gibi o zaman icin hayal bile edemeyecegimiz sayida yabanci film yayinlamasiyla bizi kendine hayran birakmisti. bi de burdaki filmlerin dublajsiz halleri radyodan verilirdi.
 • arada bi 1985ten sonraki sezonların 1. lig maçlarını yayınlayan, eski fitbolcuları; şimdiki menejerlerin futbolculuk zamanlarını, fatih terim vb. teknik direktörlerin çömezlik zamnlarını görmemizi sağlayan tv kanalı...
 • eski adı istanbul il radyosu olan trt'nin fm bandından yayın yapan ilk kanalı
  şimdi adı radyo3 olarak anılıyor
 • 88.2 noktasından yayın yapıyor. klasik müzik severleri doyuracak programları var. üstelik müzik sadece haberler sebebiyle kesiliyor.daha ne istenir ki?
 • çok sesli koro şarkıları verirlerdi gençliğimizde, perşembeleri, 17 ana haber bülteninden 15 dakika önce. bu programın son parçası mutlaka bir çok seslendirilmiş türkü olurdu. işte o türküleri hep kasete çekerdim, geçmiş gün
  (bkz: outlook)
 • 84 model itt - schaub lorenz sahiplerinin izleyebildigi son kanal, stardan once acildigi icin ayri bir manevi yeri de vardir.

  (bkz: naim suleymanoglu)
  (bkz: anadolu'dan gorunum)
 • olimpiyatları günde 16 saate yakın veren ama olimpiyatları veren dünyadaki diğer önemli kanallar 24 saat verirken bunu yapan, yüzme ve halter hariç - hadi bugün bide jimnastik verdiler final yayınlayamayan. macarlar bile 24 saat içinde özetlerde değil canlı yayınlarda aynı anlarda 2-3 spor dalından görüntüleri iletirken 2-3 saat aynı spor dalının tiriviri sporcularını dahi yayınlayan , spor kanalı olması gerekirken bünyesinde iki gereksiz kanalın yayın yaptığı (meclis tv - trt gap ) o iki gereksiz kanal yüzünden 24 saat spor yayını yapamayan, o iki kanal trt3'e bulaşmadan önce gençlik kanalı (yabancı dizi ve yabancı müzik) özelliği de taşıyan. ama şimdi o iki kanal ortadan kalkarsa ve trt'de şu andaki spor servisinin avni küpeli yönetimindeki beceriksizler ordusu en azından avni küpelinin aklını bir defa çalıştırarak harakiri yapması ve diğer ümit vaadeden arkadaşların (zafer akyol hariç o da mutlaka harakiri yapmalı) kendini biraz olsun geliştirirse iyi bir spor kanalı olabilecek olan kanal ...
  ayrıca spor kanalı olması için açtığım kampanyaya 3 (yazıyla üç) kişinin ve bunlardan ikisinin ben olduğum kanal.
 • en son yapılan büyük çapta spor etkinliğinin tekrarlarıyla zaman dolduran bir kanal. örneğin olimpiyatlar bitti. bir sonraki büyük spor etkinliği 2 sene sonra yapılacak avrupa futbol şampiyonası. trt 3 aradaki 2 yıl boyunca geçmiş olimpiyata ait yüzme, atletizm, futbol gibi müsabakaları bıkmadan tekrar tekrar yayınlar. araları yapılan tenis turnuvalarının tekrarlarıyla doldurur. sonra futbol şampiyonasının başlamasına 2-3 ay kala, bir önceki turnuvanın maçlarını tekrar yayınlamaya başlar. turnuva biter. bu sefer onun tekrarları başlar. bu böyle gider. tam anlamıyla frekans israfıdır kısacası.
 • açışılını peggy sue got married filmiyle yapmıştı.

  (bkz: dün gibi hatırlarım)