• (bkz: yazık lan)
  • "spritüel yaşam danışmanı" olduğunu iddia eden ve "kurabiyenizi yeni ay döneminde yaparsanız içine yeni ay ışığı düşer, sevdiğinize yedirdiğiniz anda yeni aşk başlar" tarzı beyanatları olan, fazlaca "cadılı film" seyretmesinden kelli kendisini tatlı cadı türü birşey zannettiğini düşündüğüm balık etli, sarı saçlı ama bir o kadar da kara kaşlı hanımefendidir...
    "kekinize peri enerjisi koyun ki yakışıklı zengin nazik zeki ve iyi sevişen erkek de size koys..".. ıhhımm "sizi sevsin" türünde bir bakış açısı olduğuna ve bu tip gazlar vermek suretiyle fazla zengin ama fazla üzgün kadınlar sayesinde para kazandığına dair bir öngörüm var...
  • o değil de kendisinin gülüşü ve mimikleri çok tatlı. pozitif enerjiyle yüklenmiş durumdayım.

edit: fark ettim de gülüşü eski sevgilimin gülüşünü andırmış ondan. neyse. bak şimdi negatif oldu enerjim. tüh!!!
  • kendisine bir kez olsun "la yürü git" diyebilmek için herhangi bir hayır kurumuna maddi bağışta bulunabilirim. greenpeace olur, unesco olur, united colors of benetton olur...
  • anlattıklarının parodisini yapmaya kalksan başaramazsın.
  • biz tatlı cadılar diye bir kitabı mevcutmuş. bana çok başka dünyalarda yaşıyor gibi geldi.
  • disko kralı programında kendisi hakkında konuşurken önceden reklam yazarlığı yapıyordum sonra bu işi seçtim diyerek imajını düzeltmeye çalışmış ancak kırmızılı bayan olmaktan kurtulamamıştır.
  • yemekteyiz'de göğüs şov yapıyor kendisi. yalnız oralar iyi de o kat kat olan göbek çok kötü duruyor.
  • sprituel pazar'ın klasik tavırlarını sergiliyor. iyi niyet, güleryüz, pozitif enerji falan diye diye bi ikiyüzlülük bi sahtekarlık. ooof çok fena. kendisinin balık(!) etli olduğunu da söylemeden edemeyeceğim. ablacım sen o hayallerindeki herifi peritozlu kekle falan değil bulsan bulsan sıkı bir diyet ve çalışma programıyla bulabilirsin. benden kendisine öneri: ablacım sen anca koca götlü amerikalılar'a falan kakalayabilirsin bu cadılı madılı tariflerini. buralardan ekmek çıkmaz benden söylemesi.

unutmadan dipnot: kişisel gelişim kendi kişiliği gelişmemiş insanlardan alınacak bir ders değildir. kimse üç derste ilahi aydınlanma vaad edenlere itibar etmemeli. kimden neyi alabileceğiniz öğreneceğiniz karşısınızdaki insana biraz analitik gözle baktığınızda anlayabileceğiniz bir iştir. sana aşk vaad edenin aşkı yoksa, güzellik vaad eden aynalarla küsse, iyi niyetten bahseden alenen sahtekarlık peşindeyse ne diyelim. hayırlı işler.
hesabın var mı? giriş yap