• pop listelerini dinleyeyim dedim düzgün bir şeyler var mı diye kendisinin kördüğüm şarkısı başladı. ilk kez dinledim ve listede 2 numara olduğunu görünce baya şaşırdım.

subjektif lincine maruz kalmayı göze alarak söyleceğim valla:)

bu kadın baya kötü, tuhaf arabeskimsi, acayip boğaz nağmeleri.. korkunç, bildiğiniz gibi değil:) bu müziğin de alıcısı var demek ki listede 2 numaraydı, işte bu iki kere korkunç..

edit1: name/nağme
    teşekkürler sesege

edit2: müziğinde/müziğin de
    teşekkürler insurer
  • dün rastladığım internet şarkıcısı. 2009'da dondurulmuş ve 2018'de çözülmüş gibi. bu kasanın 6-7 sene önce bittiğini sanıyordum.
  • varoş turnusolu.
    bunu seven zamanında da tripkolic sevdalısıdır. net.
  • prozodi hataları ve bir dolu detone ile şarkı söylemeye çalışan arkadaş,
    özet;
    ses 2/10
    tiyatro 10/10
  • bugün denk geldim. ne kadar kötü şarkı. bir sürü prozodi hatası yapan detone bir vokal, müzikal form sıfır ve çok kötü sözler. özet bu. bol arabesk ama onunda kötüsü... ulan orhan gencebay'dan, müslüm gürses'ten bu seviyeye mi düşecekti arabesk...
  • bu kadın yüzünden kbb uzmanına gideceğim. herkes aman götünü başını açmıyor, aman sesi süper, yok pek bir içli deyip duruyor.
    ama benim kulağıma abartısız bir eşek anırtısı gibi geliyor. sağdan soldan eski,yeni... farklı şarkı ve düetlerle denedim. bildiğin bok gibi sesi var. car car carlıyor sesi detonelikten. hele"bıraktım zamana, geriye kalana dayana dayana" kısmındaki tonu işkence odalarında soğuk savas döneminde falan kullanmış olabilirler. artık emin olamadığımdan sağa sola soruyorum. ya ben gideyim doktora ya beğenenler gitsin bu ne ya!
  • oğlum nasıl bir ülkeye düşmüşüz lan küçüğü ben fero falan dinler, büyüğü şu kadını dinler. trend 1 'de olan son şarkısına biri şöyle yorum atmış bir de: "bu şarkıyı beğenmeyen müzikten anlamıyordur". gel de sinirlenme, bir de beğenmeyeni beğenmiyorlar. ulan şarkıda müzik yok bir kere. kafa siken nağme bunlar, müzik değil.

küçüğüyle büyüğüyle nasıl boş beleş, zevksiz insanların, cahillerin, kıroların dönemine denk geldik biz tanrım. şansınıza tüküreyim.
  • varoşluk bir insan olsaydı tam olarak böyle bir şey olurdu.
  • kimse kusura bakmasın ama ben bunu beğenene dinleyene saygı duyamayacağım gerçekten.
    instagrama girmeme sebebim oldu resmen kadın.
    inanılmaz irite edici şekilde kelimeleri telaffuz edişi, berbat şarkı sözleri ve resmen “kötü” bir sesi var.
    merak ediyorum bu sözleri, müziği güzel bulacak kadar ne yaşamış olabilir insanlar.

yanny laurel muhabbeti gibi bunu da farklı mı duyuyoruz acaba?
    umarım öyledir.
  • kenar mahalle sanatcısı.

varoşların solmaz sesi.

bunun şarkılarını dinleyen kitle gitsin çöp konteyner’ın yanında çömerek resim çekilsin.

her yerde bu varoşluğa maruz kalmak istemiyorum artık mk.
hesabın var mı? giriş yap