• sikimi sahiplenebilecek yazarların goygoyu.
  • söz dinleyecek ufku açık gençlerden sınıfıma alıp yetiştiririm. nankör olmasın yeter.
  • şurada iki kıçı kırık bakınız veren adamlar kendine "yazar" diyor ya istemsiz gülüyorum.
  • çaylakken yazdıklarını unutan, sonradan görmelerin toplaştığı başlık.

kestane kabuğundan çıkmış da, kabuğunu beğenmemiş.
  • ben de burdan tuvalet eğitimi olan, iç ve dış parazitleri alınmış olan 3 adet yazar sahiplenmek istiyorum. dişi olmaları tercihimdir.
  • burs ya da maaş falan verilmeyecekse, karın tokluğuna gelecek bir çaylak alabilirim. ayrıca her gün 2 bira ve sınırsız oyun garantisi.. (pc)
  • ulan hıyar sahiplenmek ne demek? bi mail adresini bi siteye üç beş sene önce girip üyelik açtın diye neyin havası bu? ben sahiplenmesem 3 tane çaylağın küfürünü sana direkt iletsem mi acaba? o zaman daha bi yardımım dokunur onlara sanki.
  • bak şurdan...
  • hayatlarındaki tek başarısı ekşi sözlükte yazar olmak olan gerizekalıların açtığı ve destek verdiği başlık.
    -hayalini dahi kuramayacağınız bir eve sahibim.
    -kendi mesleğimde türkiye cumhuriyeti sınırlarında ilk 20 içerisindeyim.
    -%85'inizden daha fazla para kazanıyorum.
    -çoğunuz kira öderken benim kira gelirlerim var. gibi gibi gibi..
    ama gel gelelim sabah simit almak için yastıkların altıda 10 kuruş arayan yazar kapının önüne bir kap yemek bıraktım yazıyor.
    siz kim köpeksiniz de bizi sahipleneceksiniz? ciğeri 5 para etmez yazarlara güzelim çaylakları yedirmem. gidin kumda oynayın.
  • ahahahah kedi miyiz la biz.
hesabın var mı? giriş yap