şükela:  tümü | bugün
  • pasaport kontrolü yapan polisin ismini aratip yazma durumu. açık açık ifşa etmiş bide.twitter link
  • edit2: hayır elemanı savunduğuma dair tek bir harf yok ama hala daha inatla seri eksileyip mesaj bombardımanına tutuyorsunuz. diyorum ki eğer hatun kişisi yerli yabancı olsun fark etmez hoşuna gitseydi kanuna aykırı davranıyormuş falan zerre umursamazdı. hatta belki marjinal tavırdan daha da çekici bile bulabilirdi. bizim elemanın yaptığı iş soruşturma açılma sebebi. yeter artık okuduğunuzdan saçma sapan yorumlar çıkarmayın.

nereli olursa olsun kızların şu dengesiz tavırlarına örnektir: hoşlarına gidince "ayyy bana yazmış ya şapşik çok tatlı", gitmeyince "oha sapık hayvan nereden bulmuş beni imdaaat".

dürüst olun, beğendiğiniz insanları peşinizden sürütmeyin ne olur. sonra dramını yaşıyorlar, müzik piyasası oradan yürüyor.

edit: polise bir şey deyince de sözlükçülerin türk polisine hakaret etmesi diye sızlanıyorsunuz. teşkilata böyle dengesizleri ben mi soktum?
  • milliyetçilik ile feminizm arasına sıkışıp kalma sebebidir
  • polis değil de iş adamı olsaydı, tacizci değil romantik olurdu. amına koyim adam ne demiş de yani bu kadar dalga geçmiş amına koduğumun balinası??? ırkçılık yüzünden bunu yapmadıysa bir şey bilmiyorum. adam sadece did you remember yani hatırladın mı yazmış. bunu taciz olarak görenin de zaten sorunları vardır. romantik filmlerde cool çocuk kızı bulmak için cia'i harekete geçiriyor ona tavsınız ama.

sinirle yazılan entry hatalar olabilir.
  • he amk kız kezban, ingiliz kezbanı.

insanların kişisel bilgilerini kontrol eden bir memur bu bilgileri kendi isteği doğrultusunda k-u-l-l-a-n-a-m-a-z.

sözkonusu mal bu işi yaparken kendi kişiliğini değil, "sadece güvenlikten sorumlu olduğunu düşünmek istediğim" polis teşkilatını temsil ediyor. işe alınmadan önce bu konuda terbiye edilmesi gerekiyordu en başta.

üstündeki arma pezevengin mi senin it?
  • paris'e girerken çok benzeri başıma geldi.
    sadece türkler böyle diye bir şey yok. etik meselesi önemli tabi. ama oğlan da tatlı şimdi allahı var.
  • başbaşa yaşar bizde, mesuliyet ve şeref
    emri yapmak; vatana hizmet etmek tek hedef
    hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz
    biz kanunun rejimin timsali polisleriz

birlik ve beraberliğimiz için gece gündüz demeden çabayalan polisimize helal olsun*
  • (bkz: gbt yapan polisin facebook'tan istek yollaması)

şurada sayfalarca polisin yaptığının yanlışlığından bahseden ekşicilerin birden milliyetçi duygularının kabarmasına neden olan olay.

ananızı avradınızı bacınızı da ekleyip peşlerine düşer umarım aha şu kahraman polisleriniz. ne var canım düzgünce mesaj atmış deriz biz de.

türk polisinin tipik icraatlarından biridir. orada başınız sıkışsın gebermenizi beklemeden kıllarını kıpırdatmazlar lakin mevzu karı kız olunca çok dakiklerdir gördüğünüz üzere.

edit: ha bi de, "başka kız mı yoktu" diyen saflar var. bu sadece ifşa eden. adamın günlük rutini haline gelmiştir gelene geçene dm'den yürümek.
  • yunan'a iteleme akımının yeniden hayat bulmuş olması çok güzel.

alttaki twitlerle güldüren hadisedir.

(bkz: gr)