• türkiyede bir şeylerin değiştiğine işaret eden ama aynı zamanda nasıl da değişemeyeceğinin nadide örneklerinden biri olan girişim. içinde un var, şeker var, bakkal amca var ama nedense etik yok. aldıkları hizmetlerin karşılığını "bizim cok paramız var ama muhasebecimiz tatile çıktı" acıklamasıyla faize yatırdıklarından süphelendiğim, kârı kadar aklı olmayan kurum.
  • aslında türk telekom ve türk telekom grup şirketlerinin personellerine yönelik e-eğitimlerin yapıldığı, sınıf eğitimlerinin duyurulduğu, eğitim taleplerinin alındığı e-eğitim portalıdır. telekom bünyesinde direktörlük seviyesinde olup personelinin eğitim, gelişim, kariyer vb. faaliyetleri buradan yönetilmektedir.geleceğe değer vb. olaylar bu akademinin dışarıya yönelik uygulamalarıdır.
  • hiç bir şekilde türk telekom akademiden eğitim satın alamıyorsunuz. loading bar dönüp duruyor.
  • sitedeki ücretsiz eğitimleri görebilmek için tıklayın
  • çok iyi hoş duruyor fakat dil paketleri ile ilgili bir ön izleme hiçbir yerde bulamıyorum kalitesi nedir nasıldır fikir edinmek isterim bilen varsa mesaj atabilir mi bana?
hesabın var mı? giriş yap