• sanırım çok kullanılmadığı için habire yeni bir fonksiyon ekliyorlar. eskiden çin malı telefonlar varda antenli tvli. her bok vardı üzerinde. program iyice ona döndü. cevat kelle mübarek.
  • whatsapp gibi bi dev varken neden turkcell'in hala desteklediğini anlamıyorum. kaynaklarınızı daha akıllı yerlere aktarsanız daha hoş olmaz mı siyo beyler. ben var anlamamak.
  • yavaş vasat bir uygulama
  • programın içinden normal hatları da arayabiliyorsunuz.

lifecell kampanyasında şöyle bir konuşma paketi var; 100 dk normal her yöne arama, 1000 dakika bip üzerinden her yöne.

fakat gel gör ki bip üzerinden diğer operatörleri aradığınızda feci bir kalite düşüklüğü var. karşıdakinin söylediği kelimeler falan uzuyor, uzadığı sırada söylediği kelimenin harflerini duymuyorsunuz falan. öyle sanıyorum ki tam oturtamamışlar daha bu olayı.

edit: son denememde gayet kaliteli bi şekilde görüştüm. kalitede değişiklik gösteriyor sanırsam. şimdilik memnunum.
  • bu sabah aşağıdaki mesajı aldığım uygulama;

"bi ara kampanyası ile bip’ten sabit hatlara ve çağrı merkezlerine doğru yapılan aramalar kampanya kapsamında sayılmayacaktır.
    iletişimin en eğlenceli yolu bip ile sevdiklerinizi aramaya devam ederek hem doya doya konuşabilir, hem daha çok hediye kazanabilirsiniz."

uyandılar arkadaşlar, geçmiş olsun.
  • beş farklı kişiye mesaj atıldığı taktirde 1 gb internet kazanabileceğiniz mesajlaşma uygulaması
  • cikartmalarini yigit ozgur’un yaptigi yerli mali whatsapptır.
  • artık turkcell hattına yapılan aramalar bip üzerinden yanıtlanabiliyor. arama ayarlarından ilgili seçeneği aktif hale getirmek gerekiyor.
    iki nokta var:
    1- özellik aktif hale getirilince şebeke üzerinden arama gelmiyor. aynı anda iki tane arama görmüyorsunuz yani.
    2- bir hatası var. uygulama bazen habersiz kendiliğinden oturumu kapatıyor. gelen çağrıları göremeyebilirsiniz. tekrar oturum açınca bu çağrılar cevapsız arama şeklinde listeleniyor (android 8.0.0)
  • turkcell lifecell ile tanışınca mecburen tanışmak zorunda kaldığım uygulama. başta sıcak baksam da internet bağlantısında dalgalanma olduğunda konuşmak eziyet oluyor. sevmedim, sevemedim.
  • turkcellin gereksiz yere reklamını yapıp durduğu uygulama. lan hiç mi kafanız basmıyor be dingiller, kimse kullanmaz bu salak programı. boşu boşuna millete bip ten şu kadar dakika hediye diye promosyon kasmayın artık.
hesabın var mı? giriş yap