şükela:  tümü | bugün soru sor
  • emekli tuğamiral türker ertürk'ün akit tv'de çıktığı programda akit tv'ye fetöcü diyerek ayar dalgası başlatıp spiker ve diğer konuşmacı dahil herkesi seri bir şekilde ayar manyağı yapması olayıdır.

hayır muhalif kanallar bile başına iş almamak için çağırmıyor bu adamı, akit tv neden çağırmış acaba aafjdjsj?

gece gece yarmıştır.

ayar 1:
    t.e: bana operasyon yapıyor, kim yapıyor? cemaat. medya ayağı kim? akit.

ayar 2:
    t.e: 28 şubat kararları gerçekten uygulansaydı 15 temmuz olmazdı.
    diğer ikili: hıehğğ?!?!?!

pkk ile öso aynı şey dedikten sonra yine ikilinin tepkisi, diğer konuşmacıya alenen fetöcü demesi... ve niceleri.

kesitlerle ilgili flood:

https://twitter.com/…tatus/1080917070802550785?s=19

edit: emekli hatırlatması için kurtoga'y teşekkürler.

edit 2: programın tamamını paylaşan gunaha girip boy veren adam'a da teşekkürler. tamamına dair link; https://youtu.be/mxjomwjwexq
  • türker amiralimizin akit tv stüdyolarında canlı bomba olarak kendini patlatması olayıdır.
  • “28 şubat kararları gerçekten uygulansaydı 15 temmuz olmazdı”

arttırıyorum,

tüm müslümanlar türkiye’den sürülse 15 temmuz olmazdı,

tüm solcular sürülse pkk olmazdı,

tüm askerler sürülse darbeler olmazdı,

hatta herkes sürülse gram sıkıntı yaşanmazdı memlekette...

böyle kafalara böyle fikir... binary çalışıyorlar çünkü, gram çözünürlük yok.
  • ad soyad kombinasyonunun hakkini fazlasiyla vermis. ellerinden opuyorum komutanim.
  • t.e.: benim 1996'da fark edip attığım fetöcü astsubayı, akp geri alıp 17 yıl sonra tekrar ordudan atıyor.

karşıdaki: emmm kem küm, müslüman, küm kem kem
  • adına soyadına yakışır bir ayar vermiş komutan, arap sevicileri tokat manyağı yapmış, kutlarım.
  • arkadaş bunlar fişleme konusunda uzman sanıyordum.
    türker ertürk'ü kimle karıştırdılar acaba?
    adama eşcinsel hayata göz yumuyor diye rezil bir haber yaptıkları bile var.
    neyse gelecek sefere bu hataya düşmezler, selman'ı çağırırlar.
  • “türker ertürk akit tv stüdyosunda ne arıyor?” diye merak ettiren başlık.
  • korkusuz bir komutanın kimseden korkusu olmadığını çıkarıp masaya vurduğu yerinde açıklama
  • olum halk tv bile “aman başımıza iş gelir” diyerek programlarına çağıramayacak kadar sert konuşan bir adamı bunlar hangi kafayla çıkarmışlar.

muhtemelen programa çıktıktan sonra üzerine çullanıp tukaka gösterdikleri muhaliflerden olur diye düşündüler.