• türknet teki rezalet devam ediyor.
    adamlar ülkenin en büyük kurumsal dolandırıcısı.
    bu şirketten olabildiğince uzak durun.
    sizi arayıp 10 sene bedava internet vereceğiz deseler bile inanmayın.

adamlar bizim adresimize internet bağlıyoruz diye yan bloktaki adamın evine hat vermişler. 5 aydır nakil işlemi yapmalarını bekliyoruz.
    bu arada faturaları ödemeye de devam ediyoruz.
    ne zaman arasak çözeceğiz diyorlar, sonra aynı.

edit..

son 1 haftadır müşteri hizmetleri telefonlarımıza cevap vermemeye başladı.
    arıyoruz saatlerce bekliyoruz, telefona bakan yok, müzik dinliyoruz.
  • türknet pişmanlıktır dedirten rezalet. uzak durun bu firmadan.
  • aynı sorunu defalarca yaşattılar en sonunda yüksek bi ücret söyleyip ev tesisatınızda sorun var dilerseniz 250tl karşılığında bu sorunu türknet ekipleri çözebilir denildi. gerek yok dedim telekomdan ekip çağırdım evdeki bütün hatlara baktılar ölçüm yaptılar sorun bulamadılar. ertesi gün türkneti iptal edip ttnete geçtim.

her akşam düzenli olarak hızım turknet kullanırken 1mb e düşürülüyordu. ama ne hikmetse kendi sitelerindeki hız testi 30mb/s çıkıyor diğer sitelerde 1. sorunu asla kabul etmediler. tüketici mahkemesine gidip vermedikleri hizmetin parasını aldıkları için dava açtım. son 3 ay ödediğim bedeli geri aldım.

şuan ttnet kullanıyorum (yaklaşık 8ay olmuş) bir kere bile kopma yavaşlama yaşamadım.
  • son bir aydır internette kopmadan ötürü yaşadığım rezalet. sadece online işlemlerden kayıt açabiliyormuşum, 1 ayı geçti çözemediler muhatap da bulamıyorum.

sakın bulaşmayın bunlara kırk takla atıp abone ettiriyorlar sonra hiç ilgilenmiyorlar
  • 1.5 ay önce superonline’dan bunlara geçtim geçmez olsaydım. sakın ha sakın benim gibi webtekno’dan bakıp iyiymiş ya falan deyip bağlatmayın. çünkü bağlandıktan sonra ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilcisi bile yok. halbuki bağlanana kadar telefonlar susmuyordu. telesekreter bozması musteri hizmetleri var twitterdan da kaba şekilde konuşmazsanız cevap bile vermiyorlar. allah belalarini versin.
  • tüm servis sağlayıcılar akn diye ağlarken bizde akn yok, hızlar 2 kat, fiyatlar yarısı falan diye gürleyen firma için bunlar daha iyi günler. bu işin bir matematiği, finansmanı var.

tüm bunlar bir yana, kapına gelen birinden sözlü taahhüte istinaden sözleşme yapmak, 3 firma birleşti at imza denen yere hiç sorgulamadan şak diye imza atmak da ayrı olaylar. iyi bari daha kötü niyetli biri daha sağlam kazıklar da atabilirdi size.
  • iki haftadır üyesi oldugum sözde internet sağlayıcı firma. bu firmadan her hangi bir müşteri temsilcisine ulaşabilme şansınız yoktur ancak onlar isterse size ulaşabilirler. modem kurulumum tekrar yapılması gerektiği için (bana yükledikleri modem kurma görevini yerine getiremediğim için - modeme reset attım ve bütün ayarlar sıfırlandı) iki haftadır internet vermiş olsalar da internete giremiyorum. neden iki haftadır giremiyorum çünkü iki haftadır bu firmaya derdimi anlatamıyorum. özgür iletişim adı altındaki sesli yanıt sistemi loop şeklinde kendini başa sarıyor her hangi bir ses kaydı bırakamıyorsunuz. online işlemlerden randevu alacaksınız şikayetiniz işleme alınacak ve iki gün sonra aranacaksınız ancak. eğer müşteri temsilcisi sizi anlamazsa telefon kapandıktan sonra aynı işlem için yene iki gün bekleyeceksiniz. ısrarla evime servis elamanı göndermedikleri için - gönderdikleri eleman da şu tarz (abi bensize yakınım akşama gelemem benim modemle kurulumu yapayım sen kargodan gelen modemi kablolara takacan bunuda mı berceremiyorsun) iki haftadır ecel terleri döküyorum. iptal dilekçemi taş devri sistemleriyle faks çekerek gönderdim bir hafta içinde işleme alınacakmış neyse buna da şükür umarım girdiğim turknet bataklığından çıkabilirim.
  • bir internet sağlayıcısının abone yapma hikayesi..
    iyi günler biliyorsunuz ttnet avea ve turk telekom birleşti internet adımız turknet oldu hattınızın devamı için imzanız gerekiyor dendi..
    mal gibi imzaladım. meğer turknet ayrı firmaymış. sahtekarlıkla imzamı alıp beni turknet'e geçirdiler. ttnet'e 290tl cayma bedeli borçlandım..
    turknet'i duymamıştım isim değişikliği denmesini yedim. ama ilginç olan turknet imzanız var bir şey yapamayız diyor..
    turk telekom da salaklığına doyma biz bir şey yapamayız dedi bu arada :))
    velhasıl süper dolandırıcılkla turknete geçirilip durup dururken ttnet'e 290 tl borçlandırıldım.. kandırmalar kurumsal olmuş rıza baba..
    tabi burada suçlu beni kandıran -yüksek olasılıkla- prim usulu çalışan bayi elemanı ama buna ses çıkarmayan turknet de halinden memnun sanırım..
hesabın var mı? giriş yap