• tamamen kendi zevkim olmakla beraber tanımlamam gerekirse,uygun fiyata ankara'da yiyebileceğiniz en lezzetli ince hamurlu pizzaları yapan, küçükesat yöresinde bulunan pizzacı. hız konusunda yemeksepeti listesindeki onca restoranın arasında benim gözlemlediğim kadarıyla rekor bunlardadır. ve bu standart yıllar yılı hiç bozulmaz, adamlar uygun fiyata çok hızlı pizza getirmenin formulünü çözmüş.
  • burdan görüp sipariş verdiğim. 15 dakikada sıcacık pizzayı getiren. 11 tl'ye fazlasıyla doyulabilen boyuttaki küçük boy pizzası ile tanıştığım, şahane pizzacı.

şimdi soruyorum, bu zamana kadar neden haberim olmadı bu pizzacıdan! taşınmadan bir ay önce tanışmak koydu açıkçası.

zincir pizza restoranlarının, pizzayı pide ile karıştıranların, kömür getirenlerin, soğuk getirenlerin topunun dibine kibrit suyu çakıyorum. sen çok yaşa turtles!
  • jumbo boyu dev gibi.. fiyatlarda gayet uygun, yanında sarımsaklı ekmeği kolası bedava... göz doyuyor, gönül doyuyor, karın doyuyor, cep de mutlu daha ne..
    kamyon tekerleği gibi yazma hevesi ile açtım ama traktör tekerleği benzetmesi yapılmış zaten.. doğru, katılıyorum.
  • karışık pizzaları enfes, kutuyu açtığımda gördüğüm manzara pek tatmin etmese de (büyük boy için konuşuyorum) yemeye başladıktan sonra görüntünün pek anlamı kalmadı.
  • açık ara hayatımda yediğim en iyi pizzayı yapan pizzacı. ankara'da kaldığım 5 gün boyunca günde üç kere ıspanaklı tavuklu (custom oluyo bu) pizzalarından yiyodum. çok özledim lan. ankara'dan gelecek biri varsa bana gelirken pizza getirsin en büyük boyundan. nolur lan.
  • ankaradaki en guzel pizzalardan bazılarını bu abiler yapar ama pek bilinmez.

servis yaptiklari bir yerdeyseniz bilmeyen arkadaslariniza tattirmak, öğretmek minimal bir sükse yapmanızı sağlayabilir.

'ot ictik sonra bunu yedik ninca olduk yaaa. . .' demek aynı etkiyi yapmaz mesela.
  • cidden mükemmel bir pizzacı bu. ufak boy menü beni bile doyuruyor. (ki ben bir oturuşta 4-5 lahmacun falan yerim.)

pizzalarının ekmeği falan da çok hafif. ankara'nın en iyi pizzacısı muhtemelen.
  • 50 cmlik jumbo boy pizzasını üç kişi bitiremediğimiz pizzacı. pizzaları biraz yumuşak olsa da yeniyor. biraz daha gevrek pizza seven biri için pek tatmin edici olmayabilir.
  • tesadüfen önünden geçtiğim, sonra da kutsal bilgi kaynağımızdaki yorumlara ve yemeksepetindeki 9-9-9 luk puanlamaya güvenip sipariş verdiğim pizzacı. performansları beklediğimin üstündeydi, tek kişilik küçük pizza hem göz hem karın doyurdu, yanında da bol patates ve kola var. fiyatı da 10.5. dominosun eşdeğer menüsünü madara etti gözümde. burdan yiyin, yidirin ey sözlükçüler.
  • esatta otururken sadece adının sempatikliği sebebiyle tanıştığım, bir süre paket servis hizmeti vermedikleri yerlerde yaşarken kendimi aç-susuz-yetim hissettiğim, şimdi tekrar sipariş verebildiğim için şarkı söyleyerek evde dans edecek kadar mutlu olduğum pizzacı. oradan bir şeyler yiyene kadar ne demek istediğimi asla anlamayacaksınız. antalya'ya taşındım adamarın magnetini buzdolabımdan atamadım. işte öyle bir şey.*
hesabın var mı? giriş yap