• premier lig maçı verdi diye acun'u neredeyse yalayacak tipleri göstermiş olan kanal.

türk halkına futbolu ver gerisini dert etme hakikaten.
  • eski fıstık gibi logosunu niye böylesine bir ucube logoyla değiştirdiğini anlayamadığım kanal.
    premiere league maçı yayınlıyor. hemde chelsea maçı. yarın da manchester united maçı yayınlayacaklarmış. acun basmış parayı belli.
  • ingiltere ligi maçlarını yayınlayarak beni yıllar öncesine götürmüş kanal. liverpool'un efsane olduğu dönemler. çok sağlam kadrosu vardı. alonsolu, baroslu kadro. cumartesi pazar tek eğlencemdi bu maçlar. tempolu, hızlı, hırslı futbol. alırdım pazardan fıstığımı. doldururdum sütümü. mis gibi maç keyfi yapardım. hey gidi günler hey.
  • 2014 yılında premier league maçı için sd yayın yapan kanal.
  • yayınladığı premier league maçiyla 'ulan biz digitürk'e her ay o kadar parayi boşuna mi veriyoruz?' sorusunu tarafima sordurtan kanal
  • öncelikle yeni logosu bok gibi. ama baya baya bok gibi. öyle böyle değil. hatta bu ne lan.

bir de ne zaman açsam batman var. bu fena bir adım değil. gündüz ve gece işe yaramayan saatlere doldurursa acun marvel ve dc yapımlarını izlenir.

ama o logo ne arkadaş yine aklıma geldi bak.

son olarak tv işini ve tv izleyenlerin beklentisini çözmüş acun, bu kanalı en çok izlenen olmasa da en çok açık duran kanal haline getirebilir. bütün boş zamanda izlenen işleri toplamış zira.

yalnız o logo ne oğlum ya...
  • acilen futbol maçlarını anlatan elemanlarını değiştirmesi gereken yayın kuruluşu.
    premier league maçını kahvedeki hüsmen dayı ve batak partisinden arkadaşları anlatıyormuş gibi geliyor.
    sesini kısıp izliyorum.
    o derece.
  • premier lig maçlarını fikret engin'in anlattığı kanal. hiç vermeyin maçları daha iyi. durup dururken ne bağırıyosun abicim ya?
  • manchester city-chelsea maçını vereceğine güvenmediğim kanal.ulan kaç tane maç yayınlayacağız deyip yayınlamadılar.hele saati gelsin o zaman inanacağım...
  • premier league'in yayın haklarını alarak çok büyük bir kamu hizmeti yapan kanaldır.

ayrıca acun'un über zengin olması ilk kez bizim de işimize yaradı.
hesabın var mı? giriş yap