• doğru olamaz lan bu. daha dün burdaydın abi. ne değişiksin sen dünya.
  • polisle girdiği çatışma sonucunda hayatını kaybettiği söylenen basketbolcu. sherman oaks'ta bir evde saklandığı ve barikat kurarak kendini savunduğu söyleniyor.

işin garip yanı, neden çatışmaya girdiği yazılmamış.

link
  • haberi görünce çok üzüldüm. umarım doğru değildir. kendisini khimki ve efes formasıyla defalarca izledim. muazzam bir atletti fakat disiplinsizdi.

kimse bu kadar erken ve böyle bir ölümü haketmiyor.
  • amerikan polisiyle "catisma"ya girersen seni iste boyle mermimanyagi yaparlar, esekler cennetine gonderirler.

tesekkurler amerikan polisi.

edit: 20 kusur yildir abd'de yasayan birisi olarak birakin da amerikan polisine tesekkur edelim.

amerikan polisi sadece suclulara, pisliklere, kendisine saldiranlara karsi sert davranir. abd'de her yil kac polis olduruluyor sayin amk humanisti, biliyor musun? polis suclulara karsi sert olmazsa kaybi daha buyuk olur.

ayrica cok zenci sever humanistsen gel seni zenci baltimore'a, camden'a, detroit'e gotureyim. valla bak, taksi ucreti falan da almam.
  • lan daha 2 ay önce khimki ile final four kovalıyorlardı. gençsin, ünlüsün, hayvan gibi paran var ama nigga gibi polisle çatışıyorsun. aklına ediyim tyler.
  • annesi polisi arayıp oğlunun dengesiz davrandığını söylemiş. polisler geldiğinde ateş açmış, bunun üzerine gelişen çatışma sonucu eve girdiklerinde polisler ölü bulmuşlar.

ama bunlar henüz hep iddia edildi haberciliği.
  • tam bir siyahi oyuncuydu bu adam. konuşması, oturması kalkması, hal ve tavırları en fazla diğer afro amerikalılar kadar anormaldi. çok şaşırıp bir o kadar da üzüldüm...
  • altı yıldızdan kaçamamış, grove street üyesi top o.g'nin "wasted" olması.
  • swat ekibinden sonra okumadım!
  • devletçilik zihinlerimize öyle işlemiş ki şu haberi okuyup ırkçı amerikan polisine övgü düzenler var.

tanım: şüpheli siyahsa ilk refleksi öldürmek olan amerikan polisinin son icraatı.
hesabın var mı? giriş yap