• her şey kötü olabilir bu bölümde hiçbir halı beğenmeyebilirsiniz ama sizce de edip'in merve'ye yafşaması çekici değil mi ?

şu hayatta kime niyet neye kısmet lafını çok iyi gördüm de bi de burda ediple merve seksleşirse yemin ediyorum yazarken bile kahkaha attım.
    bence bunlar bi şaaapsın evet.

reyting tavan puahah. neyse sakinim.
    taytaycım gene yıkıyordun ortalığı ama bu bölüm edip'in gölgesinde kaldın boz ayım benim.

ayrıca edip kral yafffşiyonnn heee. oyşş.
  • --- spoiler ---

- sen naparsin serhan icin, ellerini ne kadar kirletirsin?
    - hic kimsenin yapamiycagi seyleri, her seyi

(kendi evinin camini kirdi, kirik camda ciplak ayak yurudu zaaaa)

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

her şeyi anladım da oya'nın serhan'a türk kahvesi yaparken arçelik'in türk kahvesi makinesi telve'nin cezvesine neden su koyduğunu anlamadım. ayol makinenin içinde kendi su tankı var. iyi bari makinenin cezvesini gidip ocağın üstüne koymadı. bunlar dışında oya'nın yamuk ağızlı arkadaşı inci'ye acayip kılım. istemem ben o kızı sarmaşıkta. gitsin o. merve abla gönder o kızı. pelin'in evliliğe dair söyledikleri sanırım türkiye'deki evliliklerin yüzde 95'inin dayandığı temeli ifade ediyor. bence tespit gayet yerinde. güçlü kadınlar erkekleri cezbetmiyor. illa yağmurda ıslanmış kedi yavrusu gibi çaresiz numarası yapmamız lazım değil mi? başka yolu yok çünkü. ayrıca serhan gibi her şeyi kendi kontrolünde tutan, egolu erkekler için edipciğim gibi bohem erkekleri üzmeyelim, hanımlar. edip kalp ben. bade işçil'in oyunculuğunu da baya baya beğendiğimi söylemeliyim. tam ağzının ortasına terlikle vurup yüzündeki sinsi gülümsemeyi silmek istediğim tikky kız rolünü çok güzel canlandırıyor. müdüre teyzenin de işi gücü yok gıybet peşinde. ayol örtmenler odasında nasıl daha iyi eğitim veririz yerine merve'nin dedikodusunu mu yapıyorsunuz ? neyse dizi ufaktan sıkmaya başladı. yeminle pencereden atılan kişi hiç umrumda değil.

edit: purkinje uyardı söz konusu kahve makinesi tekli olan modelmiş. su tankı yokmuş. yani ben sarmaşıkta oturmuyorum ama evimde aynı makinenin ikilisinden var. oya kızım hiç mi misafir ağırlamayı düşünmedin de makinenin teklisinden aldın haa ablam?
    --- spoiler ---
  • açılın bu hafta değişik bir konseptle geldim.*

--- spoiler ---

"sana ihtiyacım var.s" challenge yapıyoruz.

flörtümüze ona ihtiyacımız olduğunu söyleyerek düşürmeye çalışacağız.

etkiyi artırmak için ''seni nasıl güzel seviyorum yhaa <3'' diye ağlıyabilir, bokunu çıkartıp ''hamileyim^^'' de diyebilirsiniz (yalnız bu erkek katılımcılar için mantıklı bir seçim olmayacaktır.) tamamen hayal gücünüze bağlı.

başarı/başarısızlık durumunu tarafıma yeşil yoluyla bildirenler doğrultusunda istatiksel(?) olarak veriler bu girdiye daha sonradan eklenecektir.

katılımcılara başarılar dilerim.*

--- spoiler ---
  • son iki bölümdür yanar donarlı bişeler izliyoruz.
    (bkz: senarist gelgitleri)
  • mert fırat'ın her bölümde soyunmasından böyk geldi gerçekten. çok sığ değil mi ya? yeter tamam güldük eğlendik, dozunda bırakın. resmen adamı soymuş olmak için soyuyorlar. daha fazla mert fırat üst bedeni görmek is te mi yo rum.
  • oya'dan güçlü kadın olmaz geçiniz. gerçek bir ezik maalesef. bir insan sevdiği kişiye değer verdiğinden de yardımcı olmak isteyebilir, bununla aşağılandığını zannetmek aşağılık kompleksidir başka bir şey değil. adama yapmadığını bırakmadı ya adam iyilik yaptı diye. yuh!
  • bu kadar boktan bir orman sahnesine ne gerek vardı anlamadım. kadın orada donarak can verecek, betakaroten memo hâlâ beni affet diye ağlıyor. oldu olacak bir sonraki bölümde burcu yılanı arzu'yu bacağından ısırsın, memo da hemen ısırığı emikleyip zehirli kanı dışarı tükürsün.
  • 3 bölümdür anladım ki; serhan aşık değil abaza !!! adam sürekli bir oya'yı napsam da şey etsem derdinde. kzı arıyor napıyorsun bu beni özledin mi ? oya yanına gelir beline sarıp kucağına oturtmalar, oya'ya gider evdeyiz napsakkiler. bu ne la ahahahahha. adam bildiğin abaza. hani yanına gelene, bi ikramda bulanayım biraz sohbet edelim falan yok, direk bel altı yavşıyor adam. merve bi yüzüne güldü kolunu okşadı diye şimdi de merve'de kalmaya başladı. bi sevişse de rahatlasa adam. ben serhan'da cidden aşık bir adam tavrı görmüyorum. hani biz ne yapıyoruzla aşk olmuyor.

bölüme gelince; diğer 2 bölüme nazaran iyi bir bölümdü. ancak anladığım kadarıyla sonraki bölüm feci sıkıcı. oya-serhan ilişkisini bir şekilde birşeye bağlasınlar artık. durup dururken neden tiriplerdeler, neden kavga ediyorlar anlamadım gitti. 3 gün önce adamla sevişen hatun içim rahat değil falan diyor. ilişkileri bildiğin kısır döngüye girdi ve inanılmaz itici oldular. muhtemelen ikisi de aşık gibi olmadığından izleyicinin de ilgisini çekmiyor.

inci'yi gördüm moralim bozuldu zaten. abartı hareketleri olan bu arkadaşa ısınamadım. oyunculuğu çok abartı olmuyor, umarım sarmaşığa da gelmez de daha fazla kendisine maruz kalıp kötü oyunculuğundan gözlerimiz kanamaz.

dizinin başından beri de çizgisinden çıkmayan pelin-taylan çiftini tebrik ederim. tek sıkıntı pelin'in babasıydı. hani aslında sıkıntı değil de, adamın serhan'ın ve oya'nın ilişkisine sevinmesi saçmaydı. bey amca kadın metres adam evli falan hoş değil hani. senin yaşında bir bey amcanın bunu onaylamaması gerekirdi.

dizinini en bayık olayı da arzu-burcu-mehmet üçlüsünden geldi. biri sahte hamile diğerleri katyboldu falan. böğğğğk
  • son bölümünden esaslı hayat dersleri çıkardığımız dizi. ilki ve en önemlisi, güçlü kadın çekici filan olmuyormuş, bilakis erkeği yoruyormuş. ikincisi hep ihtiyaç duyan ve az biraz aciz oluyormuşuz. pelin,
    evlilik hakkındaki fikirlerini anlatırken taylan “ne diyorsun ya” diyecek zannetmiştim ki , adam teşekkür etti yahu.
hesabın var mı? giriş yap