• sevmediğim adamın biri.

zaten spor yorumculuğu gibi saçma sapan,gereksiz bir meslek olması beni epey düşündürüyor.
  • telegol ile yolları ayırmış ve iyi olmuş. kendisini izlemek için serhat ulueren in trollüklerine, engin verel in saçmalamalarına, ümit karan ın goygoylarına tahammül etmek zorunda kalmayacağız. umarım doğru düzgün bir kadro ve programla yeniden tv de olur kendisi.
  • "bizim toplumdaki en önemli sorunlardan bir tanesi birey kalitesi. yine doğu’daki diğer toplumlar da bu sorunu yaşıyor. biz birey olarak hayattaki hedeflerine ulaşma konusunda biraz eksiğiz. yakışıklı ve güzel değiliz. uzun boylu değiliz. güzel vücutlarımız yok. ailelerimiz zengin olmadığı için enstrüman çalma, sosyal faaliyetlerde gelişme, sporcu veya sanatçı olma imkanımız da az. o zaman ne oluyor? belli bir yaşa gelince bununla yüzleşiyorsun. iyi bir okuldan mezun değilsin, enstrüman çalmıyorsun, sinemayla alakan yok, spor yapmıyorsun… sokaktaki herhangi birinden bir farkın olmadığını anlıyorsun. o zaman da kalabalıklara karışıyorsun. fenerbahçeliyim, galatasaraylıyım, beşiktaşlıyım diyorsun; ibrahim tatlıses fanıyım, mahsun kırmızıgül’e bayılıyorum, beren saat favorim gibi ifadelerle kalabalıklar arasına giriyorsun."

(bkz: uğur meleke)
  • ana akım medyada yer bulan futbol yorumcuları arasındaki en cesur adam. bundan yıllar sonra bile onu 5n1k'da dönemin başbakanı rte için sarf ettiği çaldın mı çalmadın mı sorusuyla hatırlayacağım. burayı okuduğunu tahmin ederek tekrar saygılarımı sunmak istiyorum kendisine. sen onurlu bir insansın abi.
  • uğur melekem kavur balıkları :)
  • şike sürecinde feneri de azizi de itin götüne sokup çıkarmışlığı vardır. kendisine laf çakmaya çalışanların cahilliği baki olduğundan bilmezler.
  • nesine.com adli sitede editör olarak tahminlerde bulunmakta olan kişi.
  • milliyet'te iken besiktas ile ilgili az yaziyor diye elestirilirken yonetimden kendisine fenerbahce maclari icin gorev verildigini soylemisti. hurriyet'e gectiginden beri de ayni sekilde devam ediyor. fenerbahce maclari sonrasi bi coskulu bi coskulu yazıyor ki sormayin gitsin.

azalarak bitiyor ve farkinda degil.
  • bu adamın adını çok duydum ama hiç açıpta okumadım veya izlemedim.

anlamadığım şey bir köşe yazarı bir takım hakkında az veya çok böyle güzel oynadı şöyle goller kaçırdı diye yazmak zorunda mı? bir taraftar olarak veya olmayarak bir takımın iyi oynayıp oynamadığını anlamak hiç zor değil. her gün bir spor köşesi yazarları için yanlılık yakıştırması yapılıyor/yapılmak isteniyor anlamak gerçekten güç.
  • (bkz: beşiktaşlı ağlaklığı)

yeter bi bitmediniz!

adam ülkenin en iyi spor yorumcusu, ama anlayana.
hesabın var mı? giriş yap