• istanbul anadolu 3. sulh ceza hakimliği'nin umay anadolu kaboğlu'nun verdiği 11.06.2019 tarih ve 2019/2825 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • twitter hesabından ezana küfür etmiş olan oyuncu. sonra da ben yazmadım. demiş.kaynak
  • biri şu insanlara entry sildirdiğinde daha çok tanındığını ters etki yaptığını anlatsın artık
    artık nasıl bir ergen olduğunu biliyorum umay.

(bkz: streisand effect)
    (bkz: streisand etkisi)
  • hakkında yazılan entryleri durmadan sildiren, insanların dini inançlarıyla alenen alay eden insan.
  • bu kadar eleştirinin haksız olduğunu düşündüğüm oyuncu. genç bir kadın olarak çeşitli gruplar tarafından bir çok iftiraya maruz kalmış ve beraat etmesiyle birlikte bu konudaki düşüncelerini çeşitli yayın organları üzerinden dile getirmeye çalışmış. bu linç kültürüyle insanların hem can güvenliği hem de ekonomik koşulları riske atılmış oluyor.
    göz atmak isteyenler aşağıdan röportaja ulaşabilir.
    https://pazarlamailetisimi.com/…onetimini-konustuk/
  • darbe gecesi twitter hesabı hacklenerek ezana küfür eden bir tweet atılması üzerine kendisine suç duyurusunda bulunulmuş fakat hacklendiği kanıtlanarak üzerindeki suçlamalardan beraat etmiştir. zira hala akit gibi yandaş medya orospu çocukları beraat etmesine rağmen hakkında hala karalama haberleri yapmaktadır
  • mezun olduğu liseye yazılmış olmaktan hicap duyduğunu belirterek, o lisede eğitim gören diğer öğrencileri hakir gören ve entry sildiren bir oyuncumsu.
hesabın var mı? giriş yap