• arsenal ile anlaştığı söyleniyor.
  • bbc'ye göre arsenal'in yeni menajeri olmuştur.
  • kişisel resmi internet sitesinden arsenal'in basina gececegini duyuran ispanyol teknik direktor. uefa avrupa ligi ustasi.

arsenal icin ne kadar iyi bir tercih oldugunu onumuzdeki aylarda gorecegiz ancak kendisinin arsenal menajerligi icin adi gecen patrick vieira, mikel arteta gibi isimlerden daha iyi bir secenek oldugu kesindir. ingiliz basinina gore, arsenal ceosu ivan gazidis ve gecen kasim'da barcelona'dan klube gelen futbol direktörü raul sanllehi, emery ile yaptiklari gorusmede çok etkilenmişler ispanyol teknik adamdan. ozellikle emery'nin yaptigi sunumda arsenalli oyuncular hakkindaki bilgisi ve onlari nasil gelistirecegi hakkindaki planlari arsenalli yoneticileri cok sasirtmis.

"gelecek sezon avrupa ligi'nin en büyük favorisi arsenal" diyebiliriz sanirim. ayrica (bkz: manuel pellegrini)nin de west ham united'la anlasmasiyla premier league'deki iyi taktisyenlerin sayisi da iyice artmis oldu. lig icin cok guzel bir gelisme. çağdışı bir futbol oynatan ingiliz menajerlerin yerine boyle menajerlerin varligi ligin zorlugunu daha da artiracaktir. darisi roy hodgson denen dinazoru yollamasi gereken crystal palace, mark hughes capsizini gondermesi gereken southampton ve sam allardycedan kurtulan everton gibi takimlarin basina diyelim artik.

edit : linkler yenilendi.**
  • arsenal'in resmen açıkladığı yeni teknik direktörü.
  • kariyeri boyunca merkez orta sahalarla iyi iletişim kurup onların sayesinde pozitif bir futbol ortaya çıkarmıştır. bakalım bu ilişkiyi ramsey ve özil ile kurabilecek mi? bekleyip göreceğiz.
  • 22 senenin ve kötü kadro demeyelim ama seviyesi düşük kadronun bir an evvel toparlanmasını beklemek olmaz kendisinden arsenali tekrar şampiyonlar klübü yapmalı tekrar.arsenal 10 senedir zaten şaşalı bi klüp değildi.ama arsenalin yeri mutlaka ama mutlaka cl.emery umarım bunu başarabilir.
  • 28 senelik futbol kariyerinin son iki senesi ülke dışına çıkmış adamı fransız ekolüyle özdeşleştiren a haber muhabiri kılıklı yazarları ortaya çıkarmış hondarribia doğumlu ispanyol teknik direktör.
    hem cahiller hem de şımarık. bi düşün lan ülkenin yakasından.
    edit: arkadaş a haber’den direk anadolu ajansı’na transfer olmuş. şimdi de sevilla ile 3 uefa kupası kazanan teknik direktöre, büyük teknik direktör olduğu yer fransa diyor. troll müdür nedir?
    merci arsene, welcome unai.
  • helal olsun ben arsene wenger kadar loser'ını bulamazlar diyordum daha fazlasını bulmuşlar. tebrik ederim. başarılı 4.lükler dilerim.
  • yukarıda bir yazar açıklamış ama bende ekleyeyim.. herhangi bir ülkede 2 sezon çalışıp o ülke ekolünü bilmek imkânsız. emery iki yıl boyunca sınırsız bütçeye rağmen şampiyonlar liginde psg’nin sahiplerini tatmin edemedi. şu kadro zaten fransa ligini süpürür orada sıkıntı yok.

şimdi emery arsenal’de daha sabırlı ve daha anlayışlı bir yönetim ve taraftar bulacak karşısında. ligde beklenen şampiyonluk imkânsızla eşdeğer ama arsenal yeniden şampiyonlar liginde oynamaya başlarsa elini güçlendirebilir. ben aynı manchester united örneğinde olduğu gibi istikrarsız bir arsenal göreceğimizi düşünüyorum.

emery arsenal takımı için yanlış tercih gibi gözüküyor.
  • arsenal'de başarılı olacağını düşündüğüm başarılı teknk adamdır.
hesabın var mı? giriş yap