• 2. sezonu 17 mart'ta başlıyormuş. entry sildirdi.
  • berbatlıkta dads'le yarışır ama hangisi kazanır bilemedim. öyle bir dizi.
  • bir süredir beni mutlu edebilen tek şey bu dizi. tek şey diyorum lan. düşün artık.
  • 3. sezon onayı alan dizi. 3. sezondaki tüm bölümleri canlı çekim olacakmış.

http://www.ew.com/…dateable-go-live-all-next-season
  • ilk 8 bölüm de danny'nin justin etkisiyle vur kaçı bırakıp esra erol rolüne büründüğünü görüyordum ki çok şükür (aldığı tepkilerle ilgili sanırım) eski haline evrilmeye başladı. shelly dışında ekibin diğer üyeleri biraz zayıf kalsa da eğlendirebilen ve fırsat verilmesi gereken dizicik .
  • başrollerinde brent morin ve ismail yk' nın oynadığı eğlencelik sitcom.
  • tamamı canlı yayınlanan 3. sezonda ciddi sıkıntılar yaşadı dizi. oyuncuların en ufak hatasında tüm trafiği aksadı diyalogların vs. canlı yayına uygun komiklikler şakalar tercih edildi, iyi giden bir senaryoya resmen tecavüz edildi ama ulan tüm bunlara rağmen bu dizi beni eğlendirmeye ve mutlu etmeye devam ediyor.
  • son zamanda rastladığım en kötü dizi.

geceleri bilgisayarda bir şeyler yazarken arka planda ses olsun diye açtığımda genelde buna denk geliyorum. izlemeseniz bile inanılmaz rahatsız edici bir tonu ve gürültüsü var. evet bildiğin gürültü. sonra baktım biraz neymiş bu kadar kötü olan diye.

inanılmaz itici karakterler (hele o uzun saçlı başrol eleman o iticilikle kimi nasıl güldürsün) ve bayık ve anlamsız esprilerle güldürmeye çalışıyor. ekstra başarısız ve kötü dizi.
  • oyunculukları çok çok çok kötü olan, diyalogları ise çekilebilen, iptal edilmiş komedi dizisi. briga heelan'ın komedi performansı için başlamıştım ki o da sonra ayrılıyormuş zaten.
  • frances ha'da benji'nin frances için kullandığı tabir. türkçesi: çıkılamaz.

özellikle frances'in virginia woolf hakkında konuşmaya başladıktan sonra benji'nin “definitely undateable” demesine çok güldüm.

filmdeki undateable tiplemesine göre ben de kesinlikle undateable bi tipim. galiba bu yüzden yaşamım frances'inkine benzer şekilde gelişecek. üzücü ama içten bi hayat.
hesabın var mı? giriş yap