• içinde yeşil iğrenç bi sivi akmaktadir... iğrenç mi? yoo, biz undeadler seviyoruz... yanniz ilk göz ağrim tauren druidimle ilk gördüğüm zaman içine girince dmg yemekten korkmustum :)
  • içinde katil bir asansör bulunduran, thunder blufftan sonra en çok ölünen şehir.
    ayrıca zeminde bulunan yeşil sıvının apothecary chamber'daki simyacı abilerin orda bulunan tırtılımsı bir yaratık tarafından kusulduğu görülebilir.
    (bkz: kusulmak)
  • orgrimmar'ın kalabalığından gürültüsünden karmaşasından uzak, sakin, herkesin birbirine selam verdiği, ak parti zihniyetinin henüz diş geçiremediği bakir şehir.
  • kimi undeadleri öylesine bağlar ki bu şehir kendine, level 70 olsanız da hala auction house'a, trainer'a falan buraya gelirsiniz...tabi sözüm mageler için geçerli,zira bir mage'in 1 dakika içinde 3 kıtayı (eastern kingdoms, kalimdor,northrend) dolanıp üstüne bir de outlands'de çay içme ihtimali vardır.
  • bir brill olmayan mekan.

brill'in havası başka, ben rogue oynadığım zamanlarda brill'e atamıştım heartstone'u, evim sayardım.
  • zaman zaman gerçekten özlediğim şehir. hesabım uzunca bir zamandır kapalı fakat bazen sırf şu şehirde boş boş dolanmak için bile hesabı açtırasım var. öyle güzel bir havası vardır ki sizi derin düşüncelere sevk eder. tam sigara yakıp uzaklara bakmalık şehir.
  • içinde mountla gezilebilmesiyle bir nebze daha çekilebilir olmuş şehir... içinde guildce undercity grand prix yapilabilir...
  • guild'den bir arkadasin "man...who designed undercity deserves to be shot" seklinde ince bir sitemde bulundugu, ilk basta labirent silsiles gibi duran ancak icice sadece 2 halkadan olustugu dusunulursa basit ve derli toplu wow sehri.
  • bildiğin avm mimarisiyle inşa edilmiştir. o yeşil sıvının aktığı yerlere food court ve iki araba koy, capitol'ün aynısı. burayı karmaşık bulan adam orgrimmar'da erör verir muhtemelen.
  • çok uzun süredir undead rogue oynamama ragmen, uğramak zorunda kaldığım zamanlarda girip kaybolduğum şehir. saç beyazlatır o derece. bunun bir benzeride (bkz: ironforge)
hesabın var mı? giriş yap