şükela:  tümü | bugün
  • şu an dünyanın en büyük şirketlerinin kurucusu veya ceo'su olan bazı kişilerin zamanında yaptıkları eylem.

(bkz: steve jobs)
    (bkz: larry ellison)
    (bkz: bill gates)
    (bkz: mark zuckerberg)
    (bkz: paul allen)
    (bkz: michael dell)
    (bkz: frank lloyd wright)
    (bkz: ted turner)
    (bkz: david geffen)

öte yandan bu adamların hepsi üniversiteyi yan gelip yatmak için bırakmamışlar, hepsinin üzerinde deli gibi uğraştıkları ve ileride bundan iyi para kazanmayı planladıkları başka bir ilgi alanları olduğu için bırakmışlardır. bu nedenle bırakmak istiyorsanız hemen gaza gelmeyin.
  • bu eylemi gerçekleştirenlere bakarak ileride büyük bir servete sahip olacağıma kanaat getirdiğim...
  • çok tatlı gelir.
  • çok güzel çok da iyi güzel olan, boktan bir hayata merhaba dedirten. ben bırakmadım bildiğin atıldım ama ikisi de aynı şey sonuçta gidecek bir okulun olmuyor. bak yine öss'ye hazırlanıyorum ama alışkanlık olunca insan her sıkılışında bırakayım be ne olacak sanki diyebiliyor. bir kere bırakmak gerek sonra da yenisine başlamak.
  • örnek verilen adamların hepsi harvard'ı, oxford'u, mit'i falan bırakmış adamlar. lütfen bunlardan birinde okumuyorsanız denemeyiniz. tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

(bkz: babayı evlat katili etmek)
  • kafamda her gün 53 kere bırakıyorum zaten.
  • bir dönem düşündüğüm lakin babamın üzerimde deneyeceği uri boyka ya taş çıkaracak hareketlerden sonra vazgeçtiğim düşünce

omg
  • şu anda içinde bulunduğum durum ,beni yoran bir durum tekrar sınava girmek hep aynı saçma stres boşa çıkan hevesler , bir çözümü olmalı bunların?
  • 20lerde çok mantıklı gözüken fakat 40lara gelindiğinde ne yaptım ben diye kafayı duvardan duvara vurduracak olan eylem.
  • okula-bölüme çok lanet ettim ama hiç düşünmedim ben bunu. belli bi krediyi verdikten sonra çok saçma geliyor zaten.
    gerçek manada yoğunlaşacağın, sevdiğin başka bir hedef veya bölüm varsa eyvallah. ama kararsızlık varsa devam et genco. almak için senelerini verdiğin diplomaya ulaşırsın en azından.