• tabi desin, karşı çıktığımız yok ama, "bu çok tabi bir olay, düzenli yaşanan bir hadise" gerekçesiyle normal olduğunu savunanlar olmuş.
    sonuçta işeyip sıçmak da gayet doğal. ama yine de her ortamda "hacı, kol gibi bıraktım, bi görsen korkarsın" demezsin.

yani yeterince samimi olmadıklarınıza karşı ifade ederken bence bir daha düşünün.
  • sevişmeden takribi 2-3 saat önce söylüyorsa saygı duyup ellerini öptüğüm, sevişmeden 10 dakika önce söylüyorsa anasına avrasına sövdüğüm kız.
  • utanmadan doğuran bir kadının ortaya çıkardığı canlıların laf söylemeye çalıştığı kızdır.
  • normaldir. hatta olması gereken kızdır. asıl ben regl olduğunu söylemekten utanan kadın milletini çözemiyorum. basur değil ki bu söylemeye utanasın. her kadının yaşadığı bir tatava lan. neyinden utanıyorsun arkadaş.

yok midem ağrıyor, yok hasta oldum. ondan sonra grip misin neyin var diye sorunca da kızıyorlar. hasta oldum nedir abi. regl desene ya. midesi ağrıyormuşmuş. ne yedin ki dün diye sorunca biz öküz oluyoruz. halbuki rahatça söyle, biz de sana çukulata getirelim, milka alalım, kinder alalım. sen söylemezsen ben seni nasıl mutlu edicem lan?

illa ben mi anlayacam senin değişen kapris derecenden ya da şişen yüzünden.

edit: mesajlar geldi 1-2 tane. hemoroidin de utanıcak bir yanı yok esasen. o örneğin sebebi basurun her insanda görülmemesi. 10 kişiden 2-3 ünde vardır sanırım. var olan insanda söylemeye utanabilir ve ben bunu anlarım.
  • utanılacak bir şey olmadığını bilen kızdır
  • tam da regl olunca gördüğüm başlık.
    o kadar karın ağrısı vb. arasında bir de erkeklerin midesi bulanmasın diye tiyatro oynamam gerektiğini öğrendim.
    başarısız bir troll, puanım 1.
  • allah kime kız çocuk vermeyeceğini iyi biliyor, bunu göstermiş kızdır.
  • utanmadan derken ? ha evet sahi o atılan yumurtalar döllenip beybi olsa da olmasa da bu dönemi yaşamak ya da kadın olmak utanılacak bişeydi. bu kız ulu orta her yerde regl oldum diye bağırmıyor ya, sen sevişmek istemişsin ya da neden karnın ağrıyor diye sormuşsun ki kız sebep söylüyor. bu kız diğer hiçbir kızdan farkı olmayan kızdır efendim.
hesabın var mı? giriş yap