• oyunculardan yalnızca nefise karatay istanbula gidip gelmekte iken diger oyuncular giresunda kalmaktadırlar. dizinin toplam maliyetinin en az yarısı kadına ait resmen. kınıyorum.
  • şimdiye kadar yapılmış yapmacık karadeniz dizilerinin yanında oldukça gerçekçi bir şive ve insanlar çizilmiş derim bir doğu karadenizli olarak.
  • dizide oldugu gibi giresun ve ilcelerinde laz sivesi konusulmamaktadır. giresunun daha dogusundaki illerde bazı bolgelerde konusulan bu siveyi giresun sivesi imis gibi yansıtmaları bence o kadar iyi bir davranıs degil. gerci bunu yanı sıra hakanın dizide arkadaslarının bodrum davetini reddedip ne bodrumu olum burası cennet demesi pek takdirer sayan bir harekettir. bir de hakan istanbulda arkadasları ile konusurken giresuna gidelim olum natasa varmıs egleniriz demeleri ise beni cileden cıkarmıstır. ne natasası dumbuk herifler iki aydır giresundasınız bi tane rusa rastladınız mı sanki? giresunda artık rus pazarı bile yok adamlar gelmis natasadan bahsediyor acayip sinir ettiler beni . biz bulamıyoruz be natasayı siz nerden bulacaksınız istanbuldan gelip taocu herifler .
  • henüz çok yeni olup daha bugün 2. bölümü yayınlanan ve samimiyetin kaynağının öykünün mekan olarak karadeniz'de (bkz: giresun) geçmesi olduğunu düşündüğüm yaz sezonu dizisi... umarım temposu düşmez birdenbire.
  • başak köklükaya'yı görünce ve giresunlu olmamdan dolayı izlemeye başladığım karadeniz'in en güzel şehrinde de çekimleri yapılan ama giresun'u biraz yanlış yansıtan bütün oyuncuların şehrin içinde turlar attığı seti de oldukça eğlenceli olan ve giresun deniz lokantası'ndan gelen yemekler yüzünden çekim yerine bol bol yemek yenen eğlenceli bir ortama sahip olan,giresun'da babalar gibi ağırlanan ve ekibinin el üstünde tutulduğu dizi...
  • ''bütün giresun izliyo, bizim burda çekiliyo çabuk show'u açın'' şeklinde feryat eden akrabamızın telefonu sayesinde haberdar olduğumuz dizi.
  • (bkz: yıpratırım)
  • oldukça özgün ve eğlenceli bir diziydi.ancak bu memleket şartlarında bunlar lüks olduğu için yayından kaldırıldı.
  • bazı soğuk ve bayat karadeniz fıkralarını dizinin senaryosunda gördüğüm, bu nedenle benden geçiniz notu alan dizi.
  • yaz döneminde kampusistan nedeniyle izleyemediğim ancak tekrar bölümlerini izleyince çok güldüğüm.başak köklükaya nın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösteren dizi.
hesabın var mı? giriş yap