• kimse ile paylaşılmadığı için varlığı yok sanılan gecelerdir.
  • uzun bir süre içinde bulunduğum durum bir çeşit insomnia ama okadar şiddetli olmayan durum. sabahları salyangoz gibi hissetmenize neden olan gece çeşidi.
  • hülya koçyiğit ve ediz hun un rol aldığı kerime nadir in aynı adlı eserinden 1969 yılında çekilen film.
  • sadece bir sonraki günü enerjisiz geçirmeye neden olduğu için değil, dertleri olduklarından daha büyük, sevinçleri ise olduklarından daha küçük gösterdiği için de sevmiyorum.
  • ''lan sözlüğe iki entry daha girelim soona yatarıs'' ''dur tam aklıma geldi şimdi yatılırmı'' ''lan güneş daha yeni doğdu ne yatması?'' geyiklerinin sonucu...
  • uykusuz geceler anımsamayı* arttırıyor. uykusuz bırakma çökkünlük/depresyon sağaltımında boşuna yer almamış.

kadıköy nüve kırtasiyesi değil de oraların öteki kırtasiyecisi. bahariye - kadıköy dolmuşlarının oradan aşağı sallanan yolun üstündeki. sen yoksa kendi kızcağızınla beni bezelye melezlemesine mi niyetlendiydin?

tamamen hatırımdan çıkmış. rasgele tanışmıştık, beni beğenmiştin, kızının güya gevşekliğinden şikayetçiydin, ona evinizde birkaç ders göstermem için beni ikna etmiştin. ben de bir iki geldiydim ama kısrak galiba beni istememişti. geçmiş gün, olsa olsa anımsadığım gibi olmuştur. ben salaktım, asıl senin sıfırbeş kalemlerine ayar oluyordum, allah bilir biriki tanesini verip veya ucuza satıp ağzımı sulandırmışsındır. sana da helal olsun be amca. her baba bu senaryoyu algılayıp uygulayamazdı.

uykusuz geceler için sone. görsel

(ilk giri tarihi: 5.6.2016)

(bkz: insomnia)
  • ya aslinda shoyle bi achiklama vardi:
    aslinda ilk insanlar ichin uyku biyolojik bir ihtiyach degilmish de
    karanlikta canları s1k1ld1g1 ichin uyumaya bashlamishlar
    daha sonra bu eylem genlere yerleshtiginden shu anda uykuyu biyolojik bir ihtiyach olarak algiliyoruz felan
  • (bkz: haram geceler)
  • http://www.dogrucevap.com/ 'un üzerimdeki etkisi olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap