• sayı doğrusunun sıfırın solunda kalan kısmı. yanındayken bir ömür mutlu olmuşlar diye + sonsuza uzanan hikayelerde yalnız kalanlar 0'dan başlar her şeye sevgiliniz uzaktayken birlikte sonsuzluğa erişmeniz ya da 0'dan başlamanız söz konusu değil. sadece daha da geriye gitmemek adına bulunduğunuz noktayı kabullenme oraya sabitlenme çabaları olur ve eğer kavuşulacağına dair gerçekçi bir beklenti (sabitleyen bir nokta) yoksa bitmeye mahkumdur.
  • doğru düzgün birini sevmişse, beklenir.
  • artık sevgili değildir.
  • şimdi fotoğraflarına baktım, yetmedi görüntülü aradım. uzaktaki sevgilinin kokusunu duydum sanıldığından fazla zor ama güzel olan bir şey var ki, özlemek. özlemek güzel şey doğrusu.
  • "sen benim gönlümde oldukça, yemen'de de olsan benim yanımdasın.
    eğer sen benim gönlümde değilsen, yanımda da olsan yemen'de sayılırsın."*

uzaklarda bir sevgilin varsa, bilmesi gereken tam da budur aslında.
  • uzaktaki sevgilidir,paranoyadır,ayrılıktır.
  • yanındayken de çok güzeldir zaman ama onu özlemek bir gün de olsa bir wat programı kadar da olsa. suratında mutluluğu görmek sabahın köründe. projeleriyle uğraşırken 48 kiloluk bedeniyle taşıdığı dosyalarla gelirken durağa senin ona yardım etmen. okula bırakırken akşam zaten geleceğim demesi ve o günün mükemmel geçmesi. akşam 6 7 gibi gelecek ve sabaha kadar mükemmel geçecek zaman.zaman demişken yanındayken tutulmaz bilinmez bir sır.uzaklaşınca acı bir gerçek önüne geçemediğin ardına alamadığın karım ağrısı. ve şimdi sadecr 15 bin lira yok diye onun yanında olamaman öğrenciliğin realitesi. beni sobaya atın odunlar atın üzerime beni küllere
  • özlemekten yorulmaktır, ihtiyacın olduğun bir anda sarılamamaktır, takvimlerle hesap kitap yaptırandır.

her şeye rağmen kilometrelerce uzaktan yanıbaşınızda olduğunu hissettiriyorsa gerisi hikayedir.
  • çok özleyince yakınlaşır.
hesabın var mı? giriş yap