• ispanya'nın çok gizli raporunun haber7 gibi bir sitede yayınlanabilmesi durumudur.
  • birincisi ispanya gizli servisinin cni diye bi' şey olduğunu öğrendiğim,
    ikincisi de, amuğagoyim diyen bir uzaylı görmedikçe asla inanmayacağım haber.
  • "bütün gezegenler tek evren tek dil tek millet" diye naralar attırtan haber.

(bkz: üşüyoruz e.t reis)
  • oğuz kağan destanı'nda zaten anlatılan gerçeklik.
    özetle oğuz kağan bir gün ormanda avlanırken gökten mavi göz kamaştıran bir ışık iner. ışığın içinde çok güzel bir kız vardır. oğuz kağan bu güzel kıza aşık olur ve onunla halvet olur, ondan gün, ay, yıldız adında üç çocuğu olur.
    uzaylılar bizim öz be öz kardeşimizdir, tabii ki aynı dili konuşacağız.
  • doğru haberdir. şahitlerim var. kaydedilmiş bir diyalog aşağıdadır. arzu edene mp3 formatında gönderilir.

uzaylı: selamı aleyki hacı
    türk: lan?

uzaylı: bi dal sigara bağlasana oradan
    türk: ...

uzaylı: birader ebesinin namından gelmişim, malak gibi bakma da ver bi malbuş
    türk: ...

uzaylı: n'oldu? şaşırmış gibisin?
    türk: hayır türkçe konuştuğunuzu duymuştum da bu kadar hakim olduğunuzu bilmiyordum

uzaylı: hakim mahkemede olur yeğen. ehöröhöröha (gülüşmeler)
    türk: ya siz türkçeyi nereden öğrendiniz?

uzaylı: esenler, bağcılar, kasımpaşa, kurtlar vadisi, ezel, tüzel falan filan. niye sordun?
    türk: hiiç, yani hakikaten bravo

uzaylı: fiat bravo zzzzttt ehehehe
    türk: (mal la bu)

uzaylı: mıy mıy mıy ne diyon birader?
    türk: malboru dedim abi, al yak

uzaylı: pıp pıp pıp. eyvallah kanka (çakmak tutan eli sıvazlıyor)
    türk: (ulan ne pis elektriğiniz varmış be)

uzaylı: buyur?
    türk: hoşgeldiniz abi, elektronikte falan iyisinizdir diyorum.

uzaylı: ha, evet. yu-ma-tu mesela bizim emmoğullarının
    türk: oha yu-ma-tu uzaylıymış

uzaylı: neyse, ben kaçayım. yarın beni liderinize götür diycem. takım elbise, kösele potin falan giy ha.
    türk: recep bey?

uzaylı: valla independence day dvd'siyle döverim seni. lideriniz abd başkanı değil mi olm? recep bey kim?
    türk: abi şimdi teknik olarak...

uzaylı: sıs sıs...
    türk: peki abi...
  • şaşılacak bir şey değildir. türkler vakti zamanında dünyayı fethettikleri gibi yıldızları, başka gezegenleride fethetmişlerdir edeceklerdir. türkçe konuşan bu uzaylı dediklerimiz atalarımızdır türk kanı taşırlar. kavimler göçü sırasında orta asyadan kopup alpha centauri yıldız sistemine yerleşmiş binlerce ışık yılı uzakta türk kültürünü yaşatmakta soyumuzu devam ettirmektedirler.
    geçen onca zamana rağmen asimile olmayarak türkçeyi yaygın olarak konuşmalarının nedenide fetullah gülenin gezegenlerindeki türkçe eğitim veren kurumlarıdır.

ccc ufo reis ccc
  • insanın koltuklarını kabartan bir gerçek. bugün bütün uzay türkçe konuşuyorsa jupitere kurulmuş türk okulları sayesindedir. fetullahocaefendiye ne kadar teşekkür etsek az*.

http://img121.imageshack.us/…/aynastvblog24809.jpg/
  • (bkz: benim uzaylı bacılarımı dinlemediler)
    (bkz: uzaylı da olsa paralel olursa içeri atarız)
    gibi demeçleri duymaya hazırlansak iyi olur o zaman.
  • orta asya'dan yaptığımız göç neticesinde türkoglu türkler, dünya'nın çeşitli kıtalarına yerleşmiş, kimileri hızını alamayıp güneş sistemine dağılmışlardır.

(bkz: durmak yok yola devam)
  • + ahmet abi duydun mu?; uzaylılar türkçe konuşuyormuş.
    - yav konuşuyorlar ama ne dedikleri pek anlaşılmıyor.
    + ehe he he. abi yoksa sen konuştun mu uzaylıyla?
    - la ne konuşacam elin antenlisiyle. meraba meraba o kadar.

(bkz: biz jüpiterin köylüğündeniz)
hesabın var mı? giriş yap