• kuruyemişçi’ye gider 700 gr. antepfıstığı istersin... tezgahın arkasındaki bir eline kese kağıdını, diğer eline de küreği alarak hoyratça antepfıstığı çekmecesine dalar ve kese kağıdına kabaca 700 gr. olacak şekilde doldurur. digital tartısında 2-3 tuşa basıp “dit dit” sesini duyar ve antepfıstıklarını tartar. antepfıstıklarının henüz 700 gr. ulaşmadığını gören tezgahın arkasındaki adam çok kibar bir şekilde küreğin ucuna aldığı 1-2 antepfıstığını 700 gr.’ı tamamlamak kese kağıdının içine boşaltır... işte uzun öpüşmeden sonraki kısa öpücük tezgahtarın 700 gr.’ı tamamladığı o son 1-2 antepfıstığıdır...
    (bkz: afiyet olsun)
  • bööle muuuuuuckkk sonrada muck olan şeydir bu.ya doyamıyorum sana ama bırakmam lazım,ama son bitane daha alayım öpücüğüdür.
  • iki uzun bir kısa biçiminde gerçekleşleştiyse s.o.s veriliyo demektir. hatun boğuluyor olabilir.
  • genellikle bana şöyle olmuştur: uzun uzun öpüşürsün. sonra işte uzun öpüşmeden sonraki kısa öpücük olur. mucuk. sonra öf çok tatlı gelir. bi muck daha gelir kısa olarak. sonra öfff daha bi tatlı gelir, bi tane daha öpersin. çünkü her o kısa öpücüğün ardından karşındaki sevgili dudaklarını daha bi yayar, daha bi yumuşacık olur, daha bi baldan tatlı olur. ööffff dersin dayanamaz bi tane daha öpersin. sonra baktın oluru yok, 2. uzun öpüşme faslına girizgah yaparsın ve bu prosedürde limitimiz sonsuza gider falan bişeyler. o kadar özlemek ki o kadar olur. füf.
    bu entry'nin sosyal mesajı: testesteron akıl sağlığına zararlı bir şey olabilir.
  • (bkz: cila)
  • trafikte fütursuzca önünüze fırlayan öküz bir şöföre edilen uzunca bir küfür ve korna kombinasyonundan sonra gelen kısa küfür ve korna gibidir
    - hööeeyy nereye çıkıyon amuğa gudumun hayvan oğlu hayvanı*
    göt*
    (bkz: dünyanın en yüzeysel adamı)
  • iyi ki kısaymış, yaz yaz bitiremedik olm.

tabi ki yalnızım.
  • "ben sana doyamiorum. sabaha kadar opsem zaten yine doyamiyacagim. sana karsi ne kadar tutkulu oldugumu gosterdim iste uzun uzun operek seni, dudaklarindan hiç kopmak istemeyerek. iste bir kez daha ufacik opuyorum ki seni, sana kucucuk bir an'in ait oldugu sonsuzlugu anlatabileyim. seni opmek opmelerin en guzeli. uzun ya da kisa. benim için hepsi ayni. isbu buse benim icin, benim sana olan askim icin dunyanin en kocaman opucukleri kadar guclu onlar kadar tutkulu" demektir.
hesabın var mı? giriş yap