• (bkz: orospu cocugu)
  • genelde uzun sac erkeklere yaki$ir ve bunu cekemeyen insanlarda bir kiskanclik ba$lar, bu da o kiskancligin di$avurum $eklidir.

(bkz: ezik insan)
  • uzun saçlı erkekleri çok beğenen kızların da içinde bulunduğu insan modeli.
  • yıllar önce erkin koray tarafından bir güzel dövülmüş insan modelidir. erkin koray'ın hayatının anlatıldığı bir programda (sanırım bir yudum insan programıydı) anlatmıştı bu hikayeyi. o zamanlar uzun saçlı erkek falan yok, erkin koray bırakmış saçları yaldır yaldır. üç kişi buna laf atarlar, atışma kavgaya dönüşür ve erkin koray bu üç kişiyi bir güzel döver. olay karakola intikal eder. komser erkin koray ve üç kişiyi karşısına alır ve
    şöyle bir bakar ve sonra dayak yiyenlere dönerek bombayı patlatır:
    -utanmadınız mı lan bu zibididen dayak yemeye?

nereden nereye geldik demek ki..şimdi sadece laf atıyorlar..bu da bir gelişme tabi
  • bu insanların birde yaşlı kadın modeli vardır aksi aksi sizi süzdükten sonra dudaklarını büzüştürüp yarı böcek yarı insan sesleriyle serseri falan derler arada sırada bunlara "ne diyosun" , "rrraaagh" konuşma biçimlerini avazınız çıktığı kadar uygulamak sonra oluşan yüz ifadesini seyretmek eğlencelidir fakat her an orada 18-50 yaş arası gencolar bulunabilir ve bir temiz dayak yiyebilirsiniz, ayrıca hanımcağız korkudanda ölebilir o yüzden tehlikelidir de en güzeli olayı kafada bitirip gülüp geçmektir.
  • çarmıha mı gerilse daha iyi olur giyotinle mi şööle kabaları alınsa daha mı iyi olur karar veremediğim insan modeli. şu an büründüğüm ailenizin çocuu görüntüsünde payı olan dallamalar...

(bkz: saçlarımı özledim)
  • mahalledeki lisenin önünden geçerken karşılaştığım ve illa dallama erkekler laf atar kalıbını gözümde bitiren ve onlardan çok kendimi suçlu hissettiren kişiler.şok anında tam gözlem yapamadım lakin şöyle bir şey var belki alakalıdır...(bkz: birbirlerine abi diye hitap eden kızlar)
  • uzun boylu modelsi erkeklere de sinir olur bu tip insanlar. uzun her seye sinir olurlar zaten.** cirkeftirler ve de kiskanctirlar.
  • boş zamanlarında travesti peşinde koşup uzun saçlıya ibne diyen insandır.
hesabın var mı? giriş yap