• elleri arkadan bağlı, ışid'in namlusu üzerine doğrultulmuş vaziyette, boynunu dimdik tutup celladının yüzüne haykırdı bu sözleri suriyeli (bkz: yahya eş-şeğri)
  • bugün gezi’ye söven diktatör bozuntusu ve göt kıllarından müteşekkil yalakalarını görünce tüm yüreğimle tekrarladığım cümle. şu kapkaranlık günlerde bile, bu topraklardan gericiliğin silineceğine, göt kıllarının bir daha kafalarını deliklerinden çıkaramayacaklarına öylesine inanıyorum ki.

kimseye propaganda yapmak gibi bir derdim yok. gerçekten yürekten inanıyorum.

toprağın bol olsun suriyeli yahya.

edit: mağdur edebiyatı 2.0 upload edilmiş, neymiş müslümanları silmekten bahsediyormuşum. müslüman değilim, bu topraklarda müslüman insanlarla hiçbir zaman derdim olmadı. müslümanlarla derdim olsaydı zaten bu ülkenin vatandaşı olmazdım.
  • utanmaz ikiyüzlü islamcı trolleri bugün çıldırıyor, çünkü kaybettiler, suriye halkı kendilerine ait olanı alıyor ve bu asalak paralı askerler bir bir kıçlarını sokacakları delik arıyorlar. bu sözü söyleyen askere bin selam olsun.

tarih bugün halep'ten silinen islamcıları elbette yazacak, nasıl ki sizin ağa babanız 11 yaşındaki kız çocuklarını seven biri olarak yer alıyorsa kitaplarda, siz de olmayan cennetinizde huri sahibi olmak için insanların kanını içenler, tecavüz edenler, hırsızlar olarak yer alacaksınız.
  • 'an itibariyle' diye entry girmekten tiksiniyordum ama bir defalık olsun.

an itibariyle suriye ordusu, ışid'in suriye'deki son kalesi el-bukemal'i selefi-vahhabi mikroplardan dezenfekte ederek bu sözü tutmuştur....

eşcinsel diye damlardan insanları atan, sigara içenleri kırbaçlayan, kadınları peçe karanlığına mahkum eden, yezidi çocukları, kadınları köle pazarlarında satan karanlığın ışid ayağı defoldu. şimdi sırada el kaide ve "ılımlılar" ayağı var.

rahat uyu, yahya adnan, rahat uyuyun hayatlarını ortaya koyarak tüm bölge halklarını bu vahşet çetesinden kurtaran suriye'nin kahraman evlatları... insanlık için yaptıklarınız asla unutulmayacak.
  • halep semalarında bugün yankılanan söz.

tarihten değil, suriye'den silineceksiniz. tarihe şerefsiz olarak kazınacaksınız.
  • (bkz: halep'in düşman işgalinden kurtuluşu)

(bkz: suriye ordusunun rakka operasyonu)

katledilmeden önce yemin eden bir gencin sözü. suriye'nin genç kadın ve erkekleri bu sözü tutmak için birbirleri ile yarışıyorlar.

az kaldı.
  • buradayız.

kendi toprağında, anadili, kültürü, özgürlük isteği yasaklanmış, zapt edilmiş, yok edilmiş ama direnmekten vazgeçmemiş halde buradayız.

tecritte, hapiste, açlık grevlerinde, yargısız infazlarda, idamlarda, boyun eğdiremedikleriniz olarak buradayız.

fabrikalarda, izbe atölyelerde, tarlalarda, hayatın her alanında ağır sömürüye, örgütsüz bırakılmaya, iş cinayetlerinde katledilmeye, üç kuruş paraya boyun eğdirilmeye rağmen, grevle, direnişle, sendikayla, tekel işçilerinin ankara'yı işgaliyle, metal fırtınasıyla, greif direnişiyle, sınıf kiniyle buradayız.

sokakta, işyerinde, evde, okulda, hayatın her alanında tacize ve tecavüze uğramaya, katledilmeye direnen kadınlar olarak buradayız.

vahşi bir içgüdü ile ormanları, nehirleri, dağları, sahilleri kâr için talan etmeye direnen doğa ile buradayız.

her türlü ırk, inanç, dil, cinsel yönelim yüzünden baskıya uğrayıp, öldürülen, tecrit edilen, onuruna sahip çıkan 'ötekiler' ile buradayız.

dini gericiliğe, günlük yaşantıyı baskılamak, aleviyi, ateisti, kendisi gibi müslüman olmayanı ezilecek böcek gibi gören siyasal islama, ışid benzeri tarikatlara, onlara el eden her kişiye karşı, kobani'deki gibi direnmek üzere buradayız.

sokak karanlığında, gündüz aydınlığında, şehrin ortasında, kurşunlayan, kitlesel imhaya tabi tutan, linç eden, kanlı bir bıçağı göğsümüze soka soka iktidar devşiren faşizme karşı buradayız.

ve vallahi sizi sileceğiz.
  • benim propaganda yapmak gibi bir derdim var, hatta hep var. iş yerimde, metro'da kitap okurken, kurduğum ilişkilerde vb vb.

ama ister olsun ister olmasın gerçekten yürekten inandığım amaç.

bu güzel memleketin; bu katil, bu riyakar, bu paraya tapan, bu gerici sürüsünü ve emperyalist poposu öpen liberal yalakaları hak etmediğini düşünüyorum.

bu memleket ya değişecek. ya değişecek.

yoksulluk, sefillik, cahillik ve sağlıksızlık yok olmak üzere ezilecek.

eşitlik, laiklik ve cumhuriyet bu topraklara hakim olacak...

suriye'nin genç bir evladının katledilirken son sözleri.

ek not: lan hani propaganda diyenlere;

kırmızı hapı, hayatınızın değişmesini mi istiyorsunuz. linki tıklayın ve iletişime geçin.

https://www.kp.org.tr/
  • her söylendiğinde katillerin kaçacak delik aramasına neden ol söz.

adnan sen yaşıyorsun kardeşim.
  • bu söz umut veriyor insanlığa. yüzyıllardır bu topraklarda kandan başka bir şeye sebep olmamış, bir yaraya işeyip yarar sağlamamış bu islamcılar kaybedecekler. bugün suriye de yarın çomarların at koşturduğu ülkemde.

https://www.youtube.com/watch?v=i45qi4jdqrk
hesabın var mı? giriş yap