• kadınlar günü indirimi malum, migros'ta dolanırken cocoa body butter'ını %50 indirimli aldım. o may gad o nasıl bir kokudur, kendimi yiyesim var.
  • türkiye pazarı için çok yanlış isim seçmişler çok.
  • hayvanlar üzerinde deney yapan kozmetik firmasıdır.
  • cocoa butter harika kokuyor.

denemek için küçük kutusu 4-5 tl civarıdır haberiniz ola.

yumuşacık, mis gibi. harbiden çikilat kokuyor insan.
    akşam olsada bıcı bıcıdan sonra sürsem diyorum.
  • paraben içeren ürünleri sağlığa son derece zararlı olan firma. almayın aldırmayın o nedenle.
  • cocoa body butter ı sırf kokusu için bile alınasıdır. arada kapağı açıp koklamak niyetine.
    neyse ciddi olayım, hakikaten fiyatına göre son derece kaliteli bir ürün. tüm vücuda uygulanabiliyor, çabuk emiliyor, misler gibi kokutuyor ve yumuş yumuş yapıyor.
    içindekilere de baktığımda ben paraben göremedim, yani body butter arayanlara şiddetle tavsiye edebilirim.
  • cocoa butter olanı muhteşemdir. sırf kokusu için almıştım ancak performans da iyi, hemen emiliyor.
    ek olarak, 100 ml si carrefour'da kavanozda 5 lira. aynı miktarda sıkmalık paketi şok'da 2.5 lira.

edit: kutusunun rengi beyaz kutulardan sıkılanlar için ayrı bir güzel.
  • adıyla zıt bir şekilde su gibi akıp giden el ve vücut kremleri vardır, ve o kadar çabuk emilir ve yumuşacık yapar ki, başka krem almaya tövbe edersiniz.
  • vücut losyonu, şişesinin kullanım kolaylığı açısından neutrogena'dan daha iyidir. ancak performans açısından neutrogena'dan biraz daha geridedir.
  • bir çok pahalı markaya göre en güzeli. hem ucuz, hem güzel kokuyor, hem de iyi nemlendiriyor.
hesabın var mı? giriş yap