• doğa en doğru yolu gösterir. güçlü olan güçsüzü yer.
  • kendisi gibi düşünmeyen insanları acımasızlıkla suçlayabilecek bencil insan söylemidir. sanki (bkz: hayvanlara eziyet)i biz tasvip ediyoruz. hatta eziyet edeni yakalarsam çok kötü öpüyorum. hikayelerim fazlaca var bu konuda.

(bkz: vegan deyimdi entel gözükeyim)
    birde unutmadan söyleyeyim, kendisini vegan olarak adlandıran çevremde kim varsa kaç kere peynir ve tereyağı tükettiğine tanık oldum. hatta yakın arkadaş, 32 yaşında sıfır beden kadının (bkz: ciğer) yediği gözlemlenmiştir.
  • rule of nature bro, chill out.
  • sebze ve meyveleri canlı canlı doğradığından, cayır cayır pişirdiğinden bihaber yeni yetme vegan serzenişi.
    soya tarlalarında çalışan kadın ve çocuk işçileri sömürmekten farklı bir acımasızlık sayılmaz.
    insanoğlu senin istediğin düzeyde acıma duygusu ile hareket etseydi homo erectusa bile ulaşamazdı. acı ama gerçek.
  • vegan,vejateryan,bu arkadaşlar hayvanlara eziyet edilmesini istemiyor. bu konuda hemfikiriz ancak vegan olmayanları acımasızlıkla suçlamak acımasızca bir suçlama olmuş. ayrıca vegan bana çok uç bir tavır geliyor. bende yumurta yemiyorum ve yememe sebebim cenin yiyiyormuş fikrini kafamdan atamamam. et yerim,süt içerim,yoğurt,peynir yerim. bunları hayatımdan çıkarmadığımız için suçlanmak tek taraflı bir düşünce. eninde sonunda bizlerde hayatta kalma içgüdüsüyke yaşayan yaratıklarız
  • (bkz: hezeyan)
  • acımasız bir vegan olarak çürüttüğüm önerme.
  • keşke bitkilerin dili olsaydı da çektikleri acıları anlatabilselerdi. (bkz: ham meyvayı kopardılar dalından)
  • o yediğiniz domatesler zeytinler tarlada bahçede yetiştirilirken daha iyi verim alabilmek için böcekler, karıncalar, solucanlar öldürülmüyor mu sanki andavallar?
    siz görmeyince hayat günlük güneşlik olmuyor.

ha siz kuzunun canını karıncadan üstün tutuyorsunuz, doğru.

hem cahil hem salaksınız.
hesabın var mı? giriş yap