• site ara yüzü berbattı saolsun yenilemişler bi de ne olsun kampanya yapmışlar.. 40 tl üzerine kargo bedava.. ama o da ne bütün ürünlerin fiyatı 7 tl artmış.. zaten butikbiradan pahalıya satıyorlardı hepten pahalı olmuşlar küçük esnaf çakallığı yapacağız diye..
  • kendilerinden iki adet maya ve maya besini siparişi verdim. gelince kullanma tarihleri, mayaların kalitesi ve diğer birkaç parça siparişim ile ilgili burayı güncellerim.

edit: siparişi iptal edip fermantasyonmarket.com dan sipariş verdim. toplam ücret daha fazla tuttu ama almak istediğim birkaç şerbetçiotunu da aynı siparişle alıp 2 defa kargo vermekten kurtuldum. önümüzdeki alışverişlerde görüşmek üzere vinomarketturkiye.
  • hiçbir ürünün stokta bulunmadığı güven vermeyen oluşum.

backlink ve hit almak için mi ürün sayfası oluşturuyorlar, anlamadım gitti. ithalatçı firmayız diyorlar hesapta ama ürünleri tek tek alıyor olmalılar. baksanıza hiçbir şey bulunmuyor stokta.

1 gün önce stoğa giren ürün 24 saat dolmadan nasıl biter yahu ? insanları ne sanıyosunuz siz?
  • apple cider kitini aldığım ve başarılı bulduğum firma. fakat maya olarak fermentis safcider kullandım. yüksek sıcaklık dayanımı sayesine ev koşullarında rahat çalışıyor. tavsiye ederim. kit vino da, maya fermantasyon markette.

iki şarap kiti de tekrar stoklara girmiş. biraz pahalı girmiş ama 7 litre özütle geliyor. birini deneyeceğim alıp ama 23 litre şarap için ikea korken şişe almam lazım 23 tane, mantarlamakla falan uğraşamam hiç. bu korkenlere de bira kurmuşluğum var, hava geçirmiyorlar (en azından birkaç ay) oda yüz küsür lira yapıyor. bakalım kısmet :p
  • şu sıralar 25 kiloluk weyermann pale ale maltın bulunabildiği nadir yerlerdendir. kıymetini bilelim, siparişlerimizi eksik etmeyelim.
  • "ben nerede yanlış yapıyorum?" diye arayıp sorunca yapılması gerekeni hiç çekinmeden, güzel güzel anlatan çalışanları olan sanal mağazadır.
  • bira ve şarap kiti satın aldığım sanal mağaza. ürün temiz sıkıntısız ulaştı. açıklamalar yeterli. basit yöntemlerle biranızı ya da şarabınızı yapabilirsiniz. toplamda 250 tlye yaklaşık 60 şişe bira yapılıyor ve dikkali çalışırsanız piyasada satılan biralardan çok daha kaliteli bira yapabilirsiniz. herhangi bir tehlikesi yok. başlangıç seti ile ister bira ister şarap yapabiliyorsunuz.
  • haftasonu indirim kodu yollayan ama "ticari müşterilerimiz kupon indiriminden yararlanamamaktadır." diye kullandirtmayan site.
  • sanırım artık vinomarket ismiyle devam ediyorlar. butik biraya alternatif olabilecek site. tarafımca grumpy old bugger bira kiti denenmiş, olumlu sonuçlar alınmıştır.
hesabın var mı? giriş yap