• gıda takviyesi satan bir site. tüm ürünlerde kargo ücretsiz, havaleye ekstra indirim yapıyor ve yaptığım alışverişte ürünü taahhüt ettiği gibi aynı gün kargoladı.

eczanede 25 lira olan supradyn all day'i bunlardan 18 liraya aldım. yanında bir de hap kutusu gönderdiler.
  • supradyn eczanede 27 lira olmuş. bunlarda şu an 19, havale ile 18 lira. kargo da ücretsiz.
  • doktorun yazdığı ilacı baya bi aradım bulamadım eczanelerde en sonunda dedim internetten alam bari. yazdım bu site çıktı, fiyatı da eczanelerin söylediğinde 30 lira ucuzdu (150'den 120'ye), sipariş ettim iki güne elimdeydi. ben memnun kaldım yani bu site olmuş
  • türksel prof. klüp üyelerine %15 indirim yapıyoarlar. iki kere sipariş verdim ikisi de çok hızlı gönderildi. zaten eczanelerin vitaminlere kafalarına göre fiyat çektiklerini düşünüyorum, iyi burası o yüzden.
  • üç kez sorunsuz sipariş verdiğim site.
  • vitaminleri eczaneden en az %20 ucuza alabildiğim site.
  • siparişimi kafasına göre iptal eden ciddiyetsiz site. dün 2 ürün sipariş etmiştim. bugün siparişin onaylanması için çağrı merkezlerini aramam gerektiğini bildiren bir mesaj attılar(varan 1, normalde onay için onların araması gerekmekte, en azından işini ciddiye alan siteler öyle yapıyor). aradım 10 dk bekletip bağlanmadı. operatörlerimiz tarafından aranmak için 1 e basın dediler, bastık. demin de mail gelmiş siparişiniz iptal edilmiştir...

uzak durulası site.
  • siparişimi 2 günde ulaştıran site. fiyatlar da uygun, tavsiye ediyoruz efendim.
  • buradan olur da birşey alırsanız sizi spama boğuyorlar.
    üye olurken hiç bir kampanya mesajı istememenize rağmen mail, sms ne varsa gönderiyorlar.
    ayırıca özel bilgileriniz suplementler ile paylaşılıyor ve bir anda o da size mesaj atmaya başlıyor.

ne gerek var aq bu kadar agresif kampanya mesajlarına sırf %5 indirim var diye durduk yere d vitamini mi kullanmaya başlayacak insanlar sanıyonuz ? ihtiyacı olan gelir alır zaten.
  • vitamin takviyesi almak için kullandığım, işini özveriyle yapan site. ürünler eczanelere oranla nispeten ucuzdur. ücretsiz kargo olması ve kargo firması seçme işlemini müşteriye vermesi nedeniyle bende olumlu bir izlenim bırakmışlardır. genelde verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. tek eksisi 3d secure işlemlerde sıkıntı çıkması.
hesabın var mı? giriş yap