• olin edirne'den bir başka beko basketbol ligi takımı banvit'e transfer olmuştur.

ayrıca twitter adresini de değiştirerek http://twitter.com/stimac15 yapmıştır.
  • sezon basinda oynadigi basketbolla banvit'i hem sayi hem de ribaunt anlaminda sirtliyor. boyle giderse bu sezon adindan cokca soz ettirecek gibi.
  • sırbistan mili takımı aday kadrosuna çağrılmıştır eurobasket 2013 için.
  • kızılyıldız'a transfer olan pivot.
  • beşiktaş sj 'ın ilgilendiği pivot. eğer ki alınırsa bunca senedir yapılan hataların bir benzeri yapılmış olacaktır. çok uzağa bakmaya gerek yok geçen seneki lampe ve oynayamadığı oyun düzenini koç kasetler eşliğinde izlemiştir illa.
  • bu transfer sezonunu da boş geçmeyerek beşiktaş'a transfer olmuştur. türkiye'deki üçüncü farklı takımı olacak, saymayı bıraktım ama son on yılda 13 takım falan oldu kendisinin. geçen sene kızılyıldız'da toplam 63 maçta ortalama 15 dk 7s- 4.8r /1.8tk, pota altından iyi bir bitirici ama serbest atış çizgisinde kötü, pas vermesi kötü, savunması eh işte, dış oyuncu konusunda bu kadar iyi transferler yapan beşiktaş'ın pota altındaki yanlış tercihi.
  • abartmıyorum basketbol tarihinin en kötü oyuncularından bir tanesi. bir insan sırbistan topraklarında dünyaya gelip nasıl bu kadar kötü basketbol oynayabilir hayretle izliyorum. hepsini geçtim adam istisnasız her büyük turnuvada milli takımda. ivkovic'ten tut djordjevic'e kadar hepsi bu kazmayı götürüyor turnuvaya. yani tek yorumum adamda galiba takım ruhu falan üst seviyelerde, herkesi kenetliyor, başka da bir açıklama bulamıyorum. beşiktaşım gitmiş almış bir de bunu, hayretler içindeyim.

edit: valla feci morarttı beni, neyse beşiktaşımız kazansın da moraran ben olayım hiç önemli değil.
  • valla kazma mı bilmem ama az önce biten ve beşiktaş'ın 87-65 galip geldiği muratbey uşak maçında 19 sayı 15 ribaund ile oynayarak harika bir performans ortaya koydu . clark ile galibiyette başrol oynadı desek yanlış demiş olmayız herhalde .
  • çoğu kişiyi yanıltan sırp pota altı oyuncusu.
    son iki maçta toplam 38 sayı attı, 25 ribaund aldı.

üstteki entry is dead right now..
  • bu sezon ufuk sarıca yönetiminde resmen çılgın atan oyuncu. bu maç hariç son 2 maçta muratbey uşak sportif'e karşı 19 sayı 15 ribaund, spirou charleroi'ya karşı 20 sayı 11 ribaund ile oynadı. şimdi de ibb'ye karşı ilk çeyrekte 16 sayı 8 ribaund, ilk yarıda 20 sayı 11 ribaund yaptı. çember savunması eksik olsa da cidden iyi bir post oyuncusu -ki pivot hareketlerini ondan özenerek yapmaya başladım, hatta pivot pozisyonuna da 5-6 sene önce onun hareketlerini taklit ederken geçtim, hala sağ postta içeriye yarım adım atıp bıraktığı yarım hook en favori hareketimdir- ve beşiktaş'ta bunu gösteriyor. umarım başarılı olur da, yeniden keyifle izlerim.
hesabın var mı? giriş yap