• youtube çöplüğününün ender takip edilesi kanallarından.
    sıfır kibir, kendine has üslubu, ağırbaşlılığı onu diğer youtube teknoloji kanallarından ayıran özellikleri.videolarının çoğunda yüzünü göstermez bu da onun izlenmelerini düşürüyor abone artışını yavaşlatıyor.
    bursa'da yaşıyor.39 yaşında boyu 1.97
    kendisi 22 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşır.
    keşke mehmet kanur gibi volkan erkut'ta sözlükte parlatılabilse abone sayısı birden patlasa.şu an abone sayısı 68 bin civarında.
    seviyoruz seni kaslı dev adam.
  • kısa videoları ile öz fikir beyan eder ve anlatır. kanalı gerçekten keyifli içerikler ile doludur. imkanlarının artması dileği ile.
  • sade bir anlatımı olan kanal. tavsiye ederim.
  • uzun zamandır internette bu tip kanalları takip ediyorum. gerçekten güzel bilgiler içeren videolar yapıyor. sistem toplamak isteyenler bu kanaldan çok şey öğrenebilirler.
  • günümüzde karşılaşmanın zor olduğu, reklama boğulmamış, az ve öz anlatan, para tuzağına düşmemeniz için bilgilendiren ve alanıyla ilgili akla gelebilecek genel neredeyse her soruya cevabıyla ilgili videosu olan kaliteli bir kanal. videoları basit ve yormadan kendini izletiyor, dinletiyor. yıllardır aynı çizgide devam eden, etmesini umduğum, desteklediğim kanal.
  • herhangi bir ucuz numaraya başvurmadan, tamamen bilgi amaçlı videolar içeren bir kanal. lafı uzatmak yok, clickbait yok, hatta volkan bey konuya o kadar odaklı ki kendisi bile videolarda yok. sadece anlattığı ürün ya da konu ile ilgili görseller, videolar var. aklıma takılan konularda severek izlliyorum.
  • saygı ve sevgiyle takip ettiğim adam. kendini yolda görsem de "abi kollar lens mi" diye sorsam keşke. düzenli olarak kanalına girer çıkarım, ne hakkında ne söylemiş dinlerim. introsunu da çok seviyorum, değiştirmez umarım.
  • net konu odaklı, bilgi vermeyi hedeflemiş kaliteli youtube kanalı. japon anime boss u kollu abimiz saygılar.
  • yavaş yavaş itopya kanalı gibi olmaya başladı. volkan hocam ürün ve teknoloji hakkında bilgilendirme videoların azaldı iyice tekrar o alana yüklenmen dileğiyle.
  • süper bir insan. iyi ki var. kendisi bir şey öneriyorsa dikkate alırım. saygı duyulası.
hesabın var mı? giriş yap