• her whatsapp grubunda vardır böylesi bir eleman. arkadaşlarınızla açmışsınızdır bir grup; sohbetler, geyikler, komikli paylaşımlar, aahahaha'lar, asdasdasd'lar havada uçuşuyordur derken fark edersiniz ki bir kişi hiçbir geyiğe katılmıyordur. her daim aktiftir, her daim ilk okuyandır, "meşgul herhalde ondan yazamıyor" demenize dahi fırsat vermez. haftalar geçer yazmaz, aylar geçer yazmaz. sinsi sinsi her şeyi takip eder, tüm capsleri açar. ama bir beğeni nidası yolla, :) kondur yook. ne çok konuştunuz amk'e bile razıyız yeter ki bir tepki ver. allah bilir kendi kendine kahkahasını atıp kuulluğundan ödün vermeden kopyala yapıştır yapmak suretiyle başka yerlerde kendi popisini de yapıyordur hayvan oğlu hayvan. utanma belası gruptan da atamazsınız.

buradan whatsapp yöneticilerine, amerika'ya, bill gates'e, ssg'ye, acun'a, yetkili ne kadar kişi varsa hepsine sesleniyorum. olmuyor böyle, kırılıyoruz. belli bir zaman grup geyiğine katılmayan kullanıcı otomatikmen gruptan düşer seçeneği ekleyin. yeter artık dinsin bu acılar. bıktık bu ikilemlerle, gerilimlerle yaşamaktan:(
  • işte o kişi benim!
  • var öyle bir kaç tane ibine..
  • whatsapp grubunda da mavi tık olduğunu bilmeyendir.

ha bir keresinde mavi tık olayını grupta hatırlattım. ama yine sallamadı o ayrı
  • yengeç burcudur. sinsi herifler sizi. *
  • gruba üye olma kriterini kaybetmiş, buna rağmen grupta kalmak için sessiz duran kişidir.

örnek: dernek başkanları grubu.
  • dedikoduseverdir.
    malzeme topluyordur.
  • gruptan çıkarsam ayıp olur diye düşünen adamdır, gruba istemeden ve zorla, gereksiz bir tip tarafından dahil edilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap