• dünya üzerinde bir tek annemin yaptığı pilavı, yapmayı öğrenmiş köftehorlar... yanına da sekiz otlu yarım piliç. gerçek lezzet.
  • maalesef beni citir kanat'lari ile husrana ugratmis fast food zinciri.

istanbul'da bugune kadar bana guzel yerleri onermis arkadasimin, bir baska onerisi ile bu restoranin bostanci aysekadin subesinden 12 citir kanat siparisi verdim. fakat adi haric hic bir yeri citir degildi. uzerinde bulunan harc yumusak ve hos olmayan bir tadi vardi. hemen dokuluyordu. yerken de aradigim tadi ve hazzi yakalayamadim. subeye ozel mi bilemem ama benim icin sinifta kalmistir.
  • ankara'da gop ve beysukent şubeleriyle hizmet veren alman kökenli fast food zinciri. tavuk konusunda türkiyede en sağlıklı ürünleri sunan fast food zinciridir.
  • hadi tavuğu idare eder de, pilavı tek parça olan restoran zinciri.

(bkz: japonya sizinle gurur duyuyor)
  • maalesef kapanmis :(
  • jumbo kanatları ve patates kızartması çok lezzetli olan, bana rakiplerine kıyasla daha sağlıklı ürünler hazırladığını hissettiren tavukçu.
  • bana pek kapanmış gibi gelmeyen restaurant. belki bir şubesi kapanmıştır. dün akşam yedik a + fi + yet ile.
  • ankara uğur mumcu şubesi siparişimi 15 dakikada getirerek bir rekora imza atmıştır.
  • fazla kuru tavuk ve pilav yapan restoran zinciri. sanki tavuk eti değil de kağıt yiyorum.
  • şubelerini kapatıyor mu , yeni subeler mi açıyor , kafa karıştırandır
hesabın var mı? giriş yap