• ing. kıpırdamak, şıkırdamak manalarında kullanılagelir.

bir şarkı vardı eskiden "canlan biraz canlan biraz kımılda kendine gel..." diye, o da bir kıpırdanmaya işaret ederidi.
  • atletizmciler arasında yürüyüşçüleri en ilginç sporculardandır. küçükken bu yürüyüşçülere çok gülerdik, "ahıahaha karı gibi kıvırıyo lan kikiriki" diye. hıncal abi'yle kenan onuk ise, pek gülmez, gayet ciddi izlerlerdi, "adamlar komikten anlamıyor oğlum" derdik, öyle ki hep yürüyüşçülerin kıçıkırık, queer ya da jonathan davis olduklarına inandım.

işte wiggle bu yürüyüşçülerin daha uzun adım atmak için kullandıkları tekniğe denir. kalçalar tam şanzımanlı çamaşır makinesi gibi kıvrılırken, gövde dik durur ve böylelikle daha uzun adımlar sağlanır. hareketler son derece yumuşak olmalıdır, yoksa her adımda boşa enerji harcanır ki, kilometre başına 1100 adım atıldığı akla getirilince, enerjinin önemi sizleri ufacık da olsa, şaşırtır sanıyorum.

neyse, ne diyordum. hah, işte o kalça kıvırma hareketi.
  • ingiltere merkezli güzel bir bisiklet ve bisiklet malzemeleri satış sitesi. türkiye dâhil 70 ülkeye gönderim yapıyorlar, şahsen tecrübe ettiğim kadarıyla gayet güvenilirler. sorunsuz yol bisikleti getirtmişliğim bile var.
    http://www.wiggle.co.uk/
  • ing: sallamak, kipirdatmak.. kisaca kiprastirmak.
  • çok iyi olan jason derulo parçasıdır kendisi ve tabii ki üstad snoop dogg ile beraber icra edilmiştir.
  • you know what to do with that big fat butt

wiggle, wiggle, wiggle
    wiggle, wiggle, wiggle
    wiggle, wiggle wiggle
  • jason derulo'nun snoop dogg'la duet yaptigi, zenci gotu temali, yenice radyolara dusen bi sarki. ozeti en sonda snoop dile getirmis: "damn baby you got a bright future behind you"

:/

http://www.youtube.com/watch?v=hip14ed28ca
  • yine etine dolgun popo temalı bir popüler kültür şarkısıdır. iq seviyesini 10'ar 10'ar indirir her dinleyişte. eğlenceli olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz ama.
  • eşlik ederken dilimin sürekli sürçerek " you know what to do with that big bad butt " şeklinde seslendirdiğim şarkı.. kendimi uyarıyorum sonra big bad wolf ile big fat butt'ı karıştırmamak konusunda ama olmuyor .
hesabın var mı? giriş yap