• eylül 2014'de 1400 tl'ye aldığım packard bell bilgisayarımda bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadan çalışan işletim sistemi. fikrimce temiz kurulum ve cumulative updateleri zamanında yaptıktan sonra pek de başınız ağrımıyor.
  • hala daha buglarla dolup taşan mikrosoft ürünü.
  • sadece ilk acilista "page not found in paged area" hatası veren ancak restartlarda bu hatayı tekrar etmeyen ve kullanım boyunca bu hataya bağlı bir sıkıntı da yaşatmayan işletim sistemi
  • bitmez tükenmez güncellemeleri bezdiren işletim sistemi.
    bir haftada üç - dört kez, saatler süren güncellemeler, sistemin aslında delik deşik olduğunu, açıkların yama yama bitmediğini düşündürüyor.
  • geçenlerde evdeki son windows kullanan bilgisayarı da elden çıkarayım dedim, içinde silme gibi bir özellik var dedim ki kullanayım iyiymiş, silmeye başlıyor biraz geçiyor hata veriyor silmek için yeterli yer yok yer açın diyor, öyle de ilginç bir işletim sistemidir, biri bizi mi işletiyor diye düşündürür.
  • 2017 sonuna kadar bedavaya elde etme imkanı bulunan işletim sistemi.

--- spoiler ---
    if you use assistive technologies, you can upgrade to windows 10 at no cost as microsoft continues our efforts to improve the windows 10 experience for people who use these technologies. please take advantage of this offer before it expires on december 31, 2017
    --- spoiler ---
  • update sistemi nedeniyle bilgisayarımı ve evdeki internete bağlı her cihazı kullanılamaz hale getiren işletim sistemi.

güncelleme var gösterip yapmıyor sürekli indiriliyor diyor internet hızını yaprak kımıldamayacak
    kadar mahvediyor. ben ciddi anlamda çok pişmanım. neredesin windows7 :(
  • "nolur abi şu edge'yi bir dene" diye yalvaran işletim sistemi.

https://s7.postimg.org/a3ymh7dsb/screenshot_44.png
  • microsoft'un işletim sistemi olan windows'un en son sürümü.
  • lanet bir işletim sistemidir. internete ihtiyacınız olur o anda güncelleme için tüm interneti kendi kullanır. bilgisayarı acil eczane doktor vs bilgisi için açarsın, güncelliyorum kendimi der 15 dakikada açılır.

bugün film izleyim dedim abartmıyorum 1 saat oldu hala güncelliyor. windows 11 nerdesin ya
hesabın var mı? giriş yap