• bugün markette mavi ve gri renklerini gördüğüm sigara çeşidi. 10 liradan satışa konmuş.
  • ne çok hafif ne de çok ağır olan tam kıvamında içimiyle raflarda bulabileceğiniz yeni sigara.
  • chester griden sonraki favorim. o her yerde bulunmadığı icin alternatif olarak gelmesi cok iyi oldu. slenderlar hiç bitmesin kalp
  • zifirine, nikotinine vs bakmadan aldım. çekiyorum çekiyorum içime kendi nefesimi çekmişimden farkı yok sanki. ama duman çıkarıyorsunuz o kadar. yine de sevdim. ben zaten sigarayı değil dumanının salınışını sevdiğim için problem yok.
  • marlboro touch ve familyasını sevememiştim fakat şu an olarak sanırım bu sigaraya geçeceğim. kendimce sigarayı bırakma yolunda ilk adımım bu olacak çünkü oranları çok düşük.
    10 senedir winston light içen insan
  • sigara içmemenin zararlarını gösteren marka. tıkladım ve boşuna zamanım gitti.

(bkz: wesley sneijder)
  • ince sigara içince ikram edenin kazıklanmış olduğu hissine kapılan biri olarak çok kötü bulmadığım sigara. ince sigara dediğin dumanlı çubuk kraker gibi bir şey. ama marlboro'nun ince sigaraları falan bile daha dandik bu sigaradan bence. yani hafif olduğu doğru ama diğer içtiğim ince sigaralar gibi -marlboro'nun incesi, kent ve aklıma gelmeyen bir iki çeşit daha- hemen elimde eriyip gitmedi. ya da benim çok yavaş içtiğim bir ana denk gelmiş de olabilir, bilemedim şimdi. ince sigaralar içinde iyi bir sigara yani. ama bu ince sigaraların ''bakın ben de sigara içiyorum.'' sigarası olduğu gerçeğini değiştirmiyor. hani ince marlboro'ya o parayı veren bir insan neden gidip kırmızı almaz? bu soruya verilen yanıt ''benim hoşuma incesi gidiyor'' olacaksa eğer ben bunu kabul etmiyorum. sigara denen şey ne kadar hoşa gidebilir? kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun... en azından elindeki çubuk kraker ve onulmaz bir ''kazıklandım'' hissi baş göstermez.

öyle işte.
  • genelde mentollü sigara tercih eden beni, marlboro touch mentollüsünü ve kent switchi bıraktıran ve kendisine bağımlı eden tatlı sigara
  • bugün itibariyle winston slender gri'nin paket rengi açık gri olarak satışa sunulmuştur. tadında değişiklik saptanmış, winston gözümden düşmüştür.
  • seni çok seviyorum bunu biliyorsun değil mi
hesabın var mı? giriş yap