şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün markette mavi ve gri renklerini gördüğüm sigara çeşidi. 10 liradan satışa konmuş.
 • bu slender işi de abartılmaya başlandı. önüne gelen slender çıkarıyor. jti de bu işte nirvanaya ulaşmış durumda, camel slenderla birlikte bunu da çıkardılar. bir de bakkala reklam veriyorlar. hayır yani slender dediğin şey kısa slim sigaranın diğer adı. 3 çekişte bitiyor, tadı yok, tütün miktarı normal sigaranın üçte biri olmasına rağmen sadece 50 kuruş-1 lira indirimle satılıyor. reklamlarında yazanın aksine koku da yapıyor. ne anladım ben bu işten?
 • ne çok hafif ne de çok ağır olan tam kıvamında içimiyle raflarda bulabileceğiniz yeni sigara.
 • chester griden sonraki favorim. o her yerde bulunmadığı icin alternatif olarak gelmesi cok iyi oldu. slenderlar hiç bitmesin kalp
 • zifirine, nikotinine vs bakmadan aldım. çekiyorum çekiyorum içime kendi nefesimi çekmişimden farkı yok sanki. ama duman çıkarıyorsunuz o kadar. yine de sevdim. ben zaten sigarayı değil dumanının salınışını sevdiğim için problem yok.
 • sigara içmemenin zararlarını gösteren marka. tıkladım ve boşuna zamanım gitti.

  (bkz: wesley sneijder)
 • ince sigara içince ikram edenin kazıklanmış olduğu hissine kapılan biri olarak çok kötü bulmadığım sigara. ince sigara dediğin dumanlı çubuk kraker gibi bir şey. ama marlboro'nun ince sigaraları falan bile daha dandik bu sigaradan bence. yani hafif olduğu doğru ama diğer içtiğim ince sigaralar gibi -marlboro'nun incesi, kent ve aklıma gelmeyen bir iki çeşit daha- hemen elimde eriyip gitmedi. ya da benim çok yavaş içtiğim bir ana denk gelmiş de olabilir, bilemedim şimdi. ince sigaralar içinde iyi bir sigara yani. ama bu ince sigaraların ''bakın ben de sigara içiyorum.'' sigarası olduğu gerçeğini değiştirmiyor. hani ince marlboro'ya o parayı veren bir insan neden gidip kırmızı almaz? bu soruya verilen yanıt ''benim hoşuma incesi gidiyor'' olacaksa eğer ben bunu kabul etmiyorum. sigara denen şey ne kadar hoşa gidebilir? kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun... en azından elindeki çubuk kraker ve onulmaz bir ''kazıklandım'' hissi baş göstermez.

  öyle işte.
 • genelde mentollü sigara tercih eden beni, marlboro touch mentollüsünü ve kent switchi bıraktıran ve kendisine bağımlı eden tatlı sigara
 • gribim ve bu aralar bir garibim diye 2-3 gün ara vermiştim. bugün bir içtim, tadı da, kokusu da bir yerlerden tanıdık geldi, çocukluğumdan bir tat.. böyle kakaolu gibi. sonra buldum, bildiğin nesquik tadı ve kokusu var. ara vermeden önce bu tadı ve kokuyu alamazdım oysa. ilerleyen günlerde o kokuyu alamıyorsunuz, ara verip içince geliyor.

  camel softlardan ve camel boxlardan da kurtulduk neyse ki. bu sigara hafif ama doyurcu.. ergonomik. küçük paket. sabah bırakın gün içinde bile, bokunu çıkarmazsanız ağızda koku bırakmıyor.
  sigarayı azaltmam da etkili oldu bu sigara. günde 3e 4 de düşürdüm. tamamen keyifçiliğe vuruyorum artık. gerçi bildim bileli öyle bağımlı olmadım. bir de sigara içenlere bok kokuyor diyorlar, ben nesquik kokuyorum aq. denemek isteyen qüsel qıslar eqlesin :ss

  not: bağımlılığa meyiliniz varsa, benim gibi şanslı ve hedonist keyifçi piçlerden değilseniz, içmeyin.
 • bugün itibariyle winston slender gri'nin paket rengi açık gri olarak satışa sunulmuştur. tadında değişiklik saptanmış, winston gözümden düşmüştür.