*

• yakın zamanda çıkacak olan bu telefon modeli performansı ile göz dolduracak. diğer telefon fiyatlarına bakınca insan xiaomi'ye hayret ediyor.

--- spoiler ---

6.44 fhd ekran, 128 gb rom, 6gb ram, snapdragon 626 ve 5000 mah'lık batarya
    --- spoiler ---

kaynak:gsmarena
  • üstteki entriye düzeltme gerekli. mi max çift işlemci kullanmıyor. biri normal biri prime modeli. varsayılan modelde 6 çekirdekli snapdragon 650 kullanılıyor, prime modelinde 8 çekirdekli 652. çift işlemci olayı yanlış anlaşılma.
  • az önce elime alıp incelediğim dev. her hali ile kusursuz. muhteşem bir kamera ve harika bir batarya. bir akıllı telefondan daha fazla ne beklenir ki?

4gb ram 128gb dahili hafıza fazla bile. telefonda render mı alacağız amk.

çok yakında bir kutu açılış videosu ve inceleme videosu çekmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla beraber.
  • yaklasik 2 aydir sahip oldugum telefon. ekran koruyucusu aldim takmak icin telefoncuya goturmeye useniyordum gorilla glass 3dur biseycik olmaz diye dusunsem de guccuk ama cok sayida cizigiyle beni ters koseye yatirmistir. ancaaaaaaak,

3 gunu cikartan 5300 mah bataryasi (tabii bunda 14nm snapdragon 625in de etkisi buyuk), oyun ve video izlerken keyfinize keyif katan 6.44 inc fhd ekrani ve ahize kisminda da bulunan hoparloruyle verdigim paranin her kurusunu da hakediyor kendileri. gorenler fiyatini duydugunda oha ya bu fiyata nasil olur tepkisi veriyorlar. kisacasi buyuk ekran beni gocundurmaz ben buyuk severim diyorsaniz alin, aldirin. ben aldigimda sadece gold rengi vardi ama sanirim suan siyahi da bulunuyor piyasada ve fiyati da 1250 civarinda.
  • inceligi sayesinde 6.44luk devasa gibi dusunulen boyutu asla zorlamiyor. bataryaya gelirsek gercekten 2 gunde bir sarj etmek asiri derecede ilginc hissettirdi. tabi bu cok mesgul oldugum gunlerde oldu, siradan bir gunde (bol bol whatsapp, wechat ve eksisozluk) sabah 90larda olan batarya gece yatmadan 30lara inmis oluyor.

malzeme kalitesi bu fiyata gore gayet yerinde, arkasi tamamen metal olusu da extra kalite hissi veriyor. miui kullanici arayuzu neredeyse saf android seviyesinde stabil ve guncelleme destegi gayet saglam.

aksesuar secenekleri simdilik kisitli olsa da direkt ise yarar olanlari mevcut. siradan kullanici ihtiyaclari icin 4 5bin liralar vermek istemeyen, maksadi telefon kullanmak, gunde 2 3 kere sarj etmek istemeyenler icin en uygun alternatiflerden.
  • şu anda kullandığım çift hatlı general mobile gm5 plus ile 1. sim karttan telefon ile konuşurken 2.sim kart(data hattı) ile bağlandığımda 2.sim karttaki mobil internet kesiliyor. 1. hattaki konuşma bitince 2.hattaki internet bağlantısı tekrar aktif oluyor. xiaomi mi max 2 cep telefonunda her 2 hattında aynı anda aktif olarak kullanılabildiğini duydum ama teyid edemedim. bu telefonu alıp 2 sim kart ile kullanan ekşidaşlar varsa bu özelliği teyid edebilirler mi?
  • şu anda kullandığım çift hatlı general mobile gm5 plus ile 1. sim karttan telefon ile konuşurken 2.sim kart(data hattı) ile bağlandığımda 2.sim karttaki mobil internet kesiliyor. 1. hattaki konuşma bitince 2.hattaki internet bağlantısı tekrar aktif oluyor. xiaomi mi max 2 cep telefonunda her 2 hattında aynı anda aktif olarak kullanılabildiğini duydum ama teyid edemedim. bu telefonu alıp 2 sim kart ile kullanan ekşidaşlar varsa bu özelliği teyid edebilirler mi?
  • dev gibi telefon.
  • mi max 2 global romu, miui 9 kararlı güncellemesini almıştır.
hesabın var mı? giriş yap