• bende genelde eski model arabayla gelince sovuyorum...amk almanyada yasiyon geldigi arabaya bak ibnenin diye...station passat ne amk onu burda sutculer kullaniyo...
  • yolu iki şeridi vs ortalayarak ağır ağır gidenlerini defalarca gördüğüm için, kişilik gereği sövmesem de bi negatif kanı oluşmuş durumda.
    tahminim, yaşadığı yerde araba kullanmayı bilmeyen amcalar memleketine hava atmak için bunlara binip geliyor, sonuç böyle oluyor şeklinde.
  • kendimi tek saniyordum, degilmisim.
    ben de size katiliyordum derdim ama siz bana katiliyorsunuz bence, cunku ben bu eylemi yaklasik 12 senedir falan hicbir sebep olmaksizin yapiyorum. yani iste trafik kurali falan ihlal etmesi gerekmiyor, yabanci plakayi gordum mu zaart basiyom agiz dolusu kufuru. bizde boyle, siktir git gelme. şayze seni.
  • antalya lara falezlerinde yürürken, alman plakalı suv mercedes yanımdan geçerken uzun saçlarımı ima ederek, "lan ibneaa o saçlar ne öyle geye benziyon hauhahahuaha" diye bağırmışlardı.
    tipini zktimin kıroları sadece rahatsızlık vermeye geliyorlar ülkeye...

trafikteki kekoluklarını da göz önünde bulunduraraktan, anlayabildiğim bir başlık.
  • öncelikle bir çoğu kiralıktır neyse konu bu değil asıl sövülmesi gereken avrupa’da trafikte yapamayacakları hareketleri burada gelip yapmaya çalışmalarıdır. bu y.vşakların birçoğu dörtlüleri yakınca yolun ortasında araç bırakabileceğini sanıyor avrupada o hareketi yapsalar bir daha direksiyon başına geçemeyecek embesiller malum gelen geçen hanı olan türkiye yollarında her türlü magandalığı yapmayı görev edinmişler. daha bayram günü bir tanesini inip haşat edecektik araya girdiler.
  • genelde plakaya bakıp sıkıysa türkiye'de çalışıp alsana denilebilir.
    zira muhtemelen o araç, o ülkedeki 3-4 maaşıyla alabildiği bir araçtır.
  • bizi insan gibi yaşamaktan uzak tutan yönetime, hükümete, vergilere vs sövüyoruz.
  • herif bmw x6 araciyla gelmis gecenin ikisinde evimin yanindaki bos araziye siyah poset icinde bos bira sisesi atip yola devam ediyor.

paran mi yok lan it. bir mekanda adam gibi icemiyormusun. 1 euronun 20 tl olmasini mi bekliyorsun amin evladi. hadi alkollu araba kullanmani gectim, siseleri niye araziye firlatiyorsun amk.

bak sinirlendim yine.
  • yalnız değilmişim.
  • yaşadıkları ülkelerde it gibi kurallara uyup burada makaslar atıp, emniyet şeridinden yardırmacalar, götüne girip uzun yakmalar...
hesabın var mı? giriş yap